nedeľa , 16 júna 2024

Fico opäť zradil národ Slovákov, na protesty pozýva liberálov

https://www.facebook.com/smersd/posts/pfbid02Mnoh32jGHjSg9gMXu9kKJqr5Ms7gqPNRE15A4EojZSTsV9PwwU2CbP7qrXxXL7dul

Pre nechápajúcich ľudí to bude prekvapenie. Slepí zastancovia to ani nepostrehnú. Fico pozýva na protest liberálnu stranu Progresívne Slovensko. Túto stranu zakladal Truban, Štefunko a vo vedení bola aj Čaputová. O tejto silne liberálnej strane a prepojeniach na SMER-SD sme písali viacero článkov:
https://www.inenoviny.sk/v-eu-parlamente-aj-poslanci-smer-sd-spolu-s-ps-hlasovali-za-podporu-lgbti-pochodov-financovania/
https://www.inenoviny.sk/podpredseda-progresivneho-slovenska-vanco-prepojeny-na-r-fica-a-richtera/

   Send article as PDF   

Check Also

Vláda prijala zákony, ktoré umožnia cudzincom a utečencom ľahšie získať prácu na Slovensku

Podľa správy na Slovensku potrebujeme ľudí v automobilovom priemysle pri prechode na elektromobilitu. Namiesto toho, …

3 komentáre

  1. Fico je pre mňa nevoliteľný! Aj ked je výborný rečnik a vyzná sa v politike, ja mu už nikdy nic neuverím! Z toho čo je na politickej scene SR, nie je nikto, kto by ma oslovil , ani samotná Republika, kyora robí nabor vsakovakeho odpadu z inych strán! A Uhrík este nedozrel na veľkú politiku! A mnohé čo hlása je proste nerealizovateľné v SR! Keď hlas, tak jedine p.Švecovi z Hnutia Slov.Obrody…

    • Trapi ma to, že tito naši politický babráci a lacný Judáši vždy ztahuju a zatiahli Slovensko k prehrávajúcemu Globálnemu hračovi! Či už k nacixtickému Nemecku, alebo bolševickému ZSSR, a teraz k agresívnemu USAtanovi na hlinenývh nohách, a jeho North American Terrorist Organisation/ NATO! SR je prešpikované zradcami a predajnymi Judášmi v ktorejkoľvek dobe a veku! Navyše mnohí slovaci majú v génoch yisícročne otroctvo a lacnú poddajnosť cudzím otrokárom! Protestovať nechcú, a nevedia, su to gaučove rozkysnuté krumple, osud národa ich nezaujíma, a majú nízke politické uvedomenie…Ich vzdelanie je nìzke, ako aj ich IQ…Otrokari im po stáročia hádžu kosti z ich bohatých stolov, aby neštekali a nehrýzli…Slovakom stačia tie kosti a život pod stolom, v bezpečí tieňa…Slovenský vojak nestojí za nič, skoda peňazí,uniforiem a zbraní, lebo vzdy sa radšej rozutekajú, alebo idú s vetrom, sem i tam…Slováci si nezaslúžia štatnosť, nsjlepšie im pasuje koloniálny štatút druhoradého…Dodnes sme nemali ozajstních narodovcov a vlastencov, ale len Quislingov! Ani ten štátny znak nie je Cyrilo-Metodejský, lebo už dávno predtým sa objavuje na Mexických chrámoch Chanes= Hadieho ľudu ” Mayov”, ako aj v erbe francúzskych Merovingiánov…Slovenskí otroci potrebujú málo k prežitiu, a milujú pracu v montovniach, kde netreba používsť rozum, stačí im navyk na niekoľko operácií, ktorým ich zaúčajú cudzinci ako manažéri…Slovák je škodná, a cudzinci a otrokari ich vymažú xo sveta v buducich 100 rokoch!

  2. Trapi ma to, že tito naši politický babráci a lacný Judáši vždy ztahuju a zatiahli Slovensko k prehrávajúcemu Globálnemu hračovi! Či už k nacixtickému Nemecku, alebo bolševickému ZSSR, a teraz k agresívnemu USAtanovi na hlinenývh nohách, a jeho North American Terrorist Organisation/ NATO! SR je prešpikované zradcami a predajnymi Judášmi v ktorejkoľvek dobe a veku! Navyše mnohí slovaci majú v génoch yisícročne otroctvo a lacnú poddajnosť cudzím otrokárom! Protestovať nechcú, a nevedia, su to gaučove rozkysnuté krumple, osud národa ich nezaujíma, a majú nízke politické uvedomenie…Ich vzdelanie je nìzke, ako aj ich IQ…Otrokari im po stáročia hádžu kosti z ich bohatých stolov, aby neštekali a nehrýzli…Slovakom stačia tie kosti a život pod stolom, v bezpečí tieňa…Slovenský vojak nestojí za nič, skoda peňazí,uniforiem a zbraní, lebo vzdy sa radšej rozutekajú, alebo idú s vetrom, sem i tam…Slováci si nezaslúžia štatnosť, nsjlepšie im pasuje koloniálny štatút druhoradého…Dodnes sme nemali ozajstních narodovcov a vlastencov, ale len Quislingov! Ani ten štátny znak nie je Cyrilo-Metodejský, lebo už dávno predtým sa objavuje na Mexických chrámoch Chanes= Hadieho ľudu ” Mayov”, ako aj v erbe francúzskych Merovingiánov…Slovenskí otroci potrebujú málo k prežitiu, a milujú pracu v montovniach, kde netreba používsť rozum, stačí im navyk na niekoľko operácií, ktorým ich zaúčajú cudzinci ako manažéri…Slovák je škodná, a cudzinci a otrokari ich vymažú xo sveta v buducich 100 rokoch!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *