sobota , 24 februára 2024

Fico a SMER-SD vo veľkom blokujú nepríjemné otázky a kritiku

Férová strana a férový politik odpovedá aj na kritické otázky, oľutuje svoje chyby a poučí sa. To neplatí pre Róberta Fica a SMER-SD. Tí vo veľkom blokujú kritické otázky a taktiež ľudí, ktorí ich kladú.

zdroj: https://www.facebook.com/camillo.paja/posts/pfbid02R44qSFgh9noyANQBwGW99cbKLvjCCHKiq29dmANgj6svD2gs62LJFCSbuwkvRzicl

 

 

   Send article as PDF   

Check Also

Jednotka smeru do eurovolieb je ZA zintenzívnenie globálneho úsilia zavádzať a plniť všetkých sedemnásť cieľov agendy 2030

Jednotka smeru do eurovolieb je ZA zintenzívnenie globálneho úsilia zavádzať a plniť všetkých sedemnásť cieľov …

2 komentáre

  1. Rabín Fitzo z Topoľčianskeho ghetta nám ukázal jeho Judášsku a predajnú tvár zradcu národa! Kto ma rozum, oči a usi, videl čo stváral tento EU gulag fanatický podporovateĺ! Proste neexistuje slovak- politik, čo by nekradol! Fitzova mafia kradla ako straky, a kradne aj tato mafia banderovskývh fašistov! Ja, a moja rodina mu nikdy nedá hlas vo voľbách! Moja rodina je vzdelaná, a my nemame kandidatov čo by si zaslúžili nase hlasy! Demokracia je židovský podvod a zlodejina ako Démon-rats-CIA, ktorú treba vykoreniť v akejkoľvek forme! Nikdy nezabúdame jeho podvody a prešľapy, lebo ajmon sa ukázal ako predajná štetka za 30 strieborných! A teplý radiátor Pellegriny je jeho klon, no slovaci čo ich volia su tí najväčší blbci s nízkym IQ a politicky negramotní otroci ktorí si nič lepšie ani nezaslúžia! Im stačia kosti z bohatých stolov, aby neštekali, kedže oni nikdy nehryzú svojich panov-otrokarov! Im stačí pidstolový život v bezpečí tieňa pod stolom! Majú to zakódované v génoch, ktoré sa čoraz viac degenerujú…Mozno sa Naď ani tak nemýlil v jeho nadávkach a menách slovakov…Slovák a Fitzo nemajú žiadnu cenu, je to 4.cenova skupina, vhodná iba do montovní a klamať, aj sami seba! Nevidím tam nic pozitívne v politike, iba plagiatorov, superklamarov a predajné,lacné štetky! A uz ma vóbec nič a nokto v SR nezaujíma! Je to lacná kolónia, kade vietor tade moč a slovák…A nezaslúzene majú aj tú ich ” štátnosť” mimo ich tzv. ” štát”…Jefna cudzia banka je cennejsia ako celý ten ” štat-kolonia” aj s 5.5 miliónmi otrokov!

  2. A kde sú články z augusta,v ktorých sa pýtate,ktorí slovenskí politici sa zúčastnili Ekonomického fóra v Davose a koľko to všetko stálo? Prečo ste ich vymazali?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *