Fauci priznáva, že vakcíny neučinkujú tak ako sľuboval výrobca a očkovaní sú v ohrození

Fauci upozornil na neučinnosť vakcín oproti pôvodne udávaným hodnotám. Vyjadril sa, že očkovaní sú vo veľkom ohrození, pretože ich imunita po očkovaní sa oslabuje až mizne. Ako riešenie Fauci hovorí o potrebe ďalšej dávky. Ako inak, Fauci je napojený na najväčšie farmaceutické firmy aj na financovanie výskumu modifikácie vírusov.

Fauci v rozhovore hovoril, že imunita po očkovani mizne u všetkých vekových skupín, nielen u starých. A očkovanie už nechráni pred hospitalizáciou, vážným stavom a smrťou. Preto Fauci odporúča ako nevyhnutnosť očkovanie sa treťou dávkou, boosterom. O booster dávke Fauci hovorí ako o nevyhnutnosti v prípade očkovaných.

Dr. Fauci Admits Vaccines Did Not Work as Advertised and that Vaccinated Are in Great Danger Today (VIDEO)

   Send article as PDF   

Check Also

Nemocnice zaplavujú očkovaní, média mlčia

Keď sa tak neočkovalo a pribúdali pozitívne COVID prípady média každú minútu strašili verejnosť počtami …

12 komentárov

 1. Ešte nesedí na doživotie bez možnosti prepustenia?!!!

  • Dať mu vakcíny… doživotne každých šesť mesiacov

  • nie sediet ale pracovat podla zákonov vesmiru kto nepracuje nech neje odmietam platit živobytie genicidnej svini bud obesit alebo dožiotne aj s rodinou na galeje motyka a preciznost a rychlost nech si hvado fašisticke zaplati svojho draba . aked už tak potom cely klan beštii rotschield rockefeler vedla neho

 2. “Potreba” tretej, štvrtej, piatej, šiestej, siedmej dávky “vakcíny” je najlepší dôkaz toho, že to je podradný neúčinný šmejd.
  Zdravý rozum velí prestať očkovať, začať používať širokospektrálne antivirotiká a predovšetkým hnať výrobcu a propagátorov “vakcíny” pred súd – tak pred obchodný súd ako aj pred trestný tribunál.

  • Súdysú drahé. Sú k dispozícii aj iné riešenia.

  • Po 4.či 5. ” booster”dávke budú bez imunity tela, a padať ako muchy, a odchod, voňať fialky od koreňov…
   Keďže sú tými ” najmúdrejšími” , gratulujeme im k ich” múdrosti” a Covid pasom na onen svet…Slepá viera sa nikdy nevypláca !!!

   • Fauci ty diabol v ľudskej koži, budeš kruto pykať za svoje klamstvá a bodaj by sa ti zjavovali tváre všetkých mŕtvych, ktoré si zavraždil v mene farmafiriem!👹🔥☠️

    • chazarske otroctvo

     tejto beštii je to jedno neni to človek ako aj jeho pasaci rockfeler a rotschield .to su pravi synovia satana ich klany vladnu svetu cez zlate tela a tlačenie honom podloženych penazi podvodov na burze vytvaranim svetovych viojen krvavych revolucii ttito a cela čierna šlachta vratane vinsorovcov gota koburg aj habsburgvi mediči všetko je to haved schovana za korporacie a banky politici vo všetkych krajinach su ich kurvy možeš volit od rana do večera koho chceš všetko su to ich strany a ludia ked maš neobmedzene finančne možnosti už vyše 100 rokov možeš su kupit každu svinu vraha podvodnika preto sedia v parlamentoch vladach na sudoch avarmade apolii.sklužia diablovi odmena im bude jedine čo diabol ma peklo lebo je tu ten čo stvoril svet a nedovoli tejto svinskej fašistickej korporatnej žumpe vyhať

  • Už včera bolo neskoro, toto je hyenizmus, koľko doktorov sa zapredalo, to budú iné prašule…

 3. tono fajči je komornikom a osobnym riťotrtom klanu rockefeler mafianskej satanistickej rodiny ktora investoval do mediciny a dnes určuje liečebne protokoly kontroluje celu vyrobu distribucie liekov a plati doktorom ich dovolenky školenia a vzdelavanie najlepšie na tom je ze aj svetova zdravotnicka orgnizacia je jeh sukromny vytvor zver ktora vtej VHO pracuje a vraždi je celou dušou bytim aj hnitim oddana tejto beštii .

 4. Cela planeta to riesi,a clovek co sponzoroval vyrobu tejto pliagy beha po slobode.
  Uz ho pretiasali sa sude ale vykruca sa a vsetcia sa len prizeraju bezmocne.dokedy..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *