Darkroom: Nútil k sexu 3 ročné dievča s 3 mesačným chlapcom

Operácia darkroom odhalila muža, ktorý platil matke z Filipín za to, že nútila svoju 3 ročnú dcéru k sexu s 3 mesačným chlapcom.

Muž dostal 21 rokov. Išlo o Nórskeho politika, zo politickej strany Labou party. (Už chápete, prečo tak politici kradnú a čo na nich majú? – vydieranie je nástroj poslušnosti). Na jeho žiadosť malo byť zneužitých 190 detí vo veku pod 16 rokov.

zdroj: https://www.nrk.no/vestland/tidligere-ap-politiker-domt-til-21-ars-fengsel-1.15233897

   Send article as PDF   

Check Also

Pedofilný škandál v Maďarsku. Prezidentka dala milosť prominentnému členovi cirkvi, ktorý kryl pedofilov v detskom domove v Bickse.

Pedofilia je choroba bohatých a elít. Stačí zaspomínať na prevalené prípady prominentného pedofila Jimmyho Savilla, …

2 komentáre

  1. Toto si ani zvieratá nedovolia voči vlastným potomkom. Biblická Sodoma a Gomora de-jāvu?! Svet je už totálne skazený, musí už niečo prísť. Zákon planetárnej periodicity a zmena mäkkých interakcií na tvrdé

    • cela biblia je sodoma gomora ako aj cele židovske naboženstvo vratane ich pobočiek islamu a krestanstva sodoma gomora ovlyvnila jedno dieta a le čo sodomiti ktorý vladnu vo všetkych europskych krajinach ktorí sodomu agomoru pachaju na miliardach obyvateloch planety a my im posielame naše zdroje peniaze do ich bank pomocou ktorýych nas zotročuju my nakupujeme v ich obchodoch pracujeme v ich tovarnach odovzdavame im svoju živortnu energiu to je big farma sodoma gomora živia sa našim negativom našimi temnymi emociami . čo si myslite prečo ani tu ani nikde v novinach nepočujete o normalnych rodinach o štastych detoch a ich mylujucich normalnych rodičoch . tieto veci sa diali vždy prečo ich natlačaju aj tu akože tych spravnych novinach . do jedneho rotschieldoveho satanistickeho vreca fukaju bez toho by nemohli vysavat z nas enrgiu potom by parazit skapal zdochol .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *