Čitatelia liberálnych médií sú vystrašení z koronavírusu

Súvisi to pravdepodobne aj s tým, že nie sú zvyknutí informácie preverovať a bezhladovo dôverujú všetkému, čo povie hlavný prúd. V prvom rade ide o strach, o nich samotných…boja sa o svoj život.

zdroj: https://www.startitup.sk/uznavany-analytik-stvrta-vlna-bude-horsia-nez-vsetky-vlny-spolu-v-marci-nas-caka-zdravotne-a-ekonomicke-peklo/

Je logické, že keď potom dostanú hocijaké ochorenie a sú pozitívni na koronavírus…majú v hlave myšlienky vlastnej smrti a to vedie k zhoršeniu príznakov ochorenia a tým aj oslabeniu psychiky a imunitného systému.

   Send article as PDF   

Check Also

Progresívne Slovensko je za povinné očkovanie a obmedzovanie základných práv ľudí

Progresívne Slovensko je za povinné očkovanie. https://www.facebook.com/watch/?v=312078747440623 Progresívne Slovensko: Sme za povinné očkovanie. A teraz …

One comment

 1. Myslim, ze uvedene podporuje aj nedavna panika v LIDLi, kde respiratory FFP2 vraj ucinnejsie proti britskej mutacii sa vykupili ako vedro pomarancov aj s vedrom v Kauflande (mozno ste tam nasli naboje do vz.58 po skladnikovi, ktory ich strelil cez Izrahell na Stredny Vychod).

  3 respiratory za 2€.
  Ludia chceli brat po desiatkach baleni.
  Odstup? Naco.
  1 osoba na 15m²? Zabudni.

  Za to LIDL nemoze, nie je v ich moznostiach personalnych kontrolovat taky objem ludi.

  Na to by bola potrebna zasahova jednotka z SBS a policia, chapem ale ze Lidl nechcel robit “malu vojnu” proti zakaznikom v predajniach.

  Ludia su ale panikyschopni, pricom tych mutacii je uz viacero a o nic nejde.
  Britska mutacia bola vyrobena v 2015tom.

  U nas stale prevlada prudko socialisticke myslenie (“co ide v telke a pisu v novinach, to je pravda”) s katastrofalnymi nasledkami dodnes a tym politikom, ktori ho vytvarali (a dodnes ziju alebo su aktivni v politile) by som dal povinne vyhnanstvo a otroctvo v Sev Korei.

  Ostatnym: ked budete mat zdravotnu katastrofu, zalujte media a vytrieskajte z nich zodpovednost.

  Kedze na Slovensku je cisty faxizmus – firmy+banky sa spojili s politikou a iusticiou – to je definicia faxizmu, zelam vela stastia v boji.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *