štvrtok , 20 júna 2024

Biden: Nezáleží na tom, kedy prijmeme novelu zákona. Hlavne 666…

Keď sa „ospalého Joea“ Bidena, ktorý sa stal pomocou zjavného volebného podvodu 46. prezidentom USA, 1. októbra 2021 korporátni novinári spýtali, ako dlho potrvá, kým sa schváli návrh zákona o infraštruktúre, odpovedal: „Chcete sa ma spýtať tisíc rôznych otázok a všetky sú legitímne. Hovorím vám, že to dosiahneme.“ Keď sa reportéri zaujímali kedy, odvetil po satanisticky: „Nezáleží na tom, či v šiestich minútach, šiestich dňoch alebo šiestich týždňoch. Dosiahneme to.“
youtube.com/watch?v=hIRNV_e8T9Q

Napokon 5. novembra demokrati dosiahli schválenie návrhu zákona o infraštruktúre senátom. Novela bola zrejme najkonkrétnejším počinom vlády demokratov od schválenia 1,9 biliónového balíčka na zmiernenie dôsledkov koronavírusu na jar tohto roku. Prešlo to pomerom hlasov 228 k 206. Podporili to 13 republikáni, kým 6 demokrati hlasovali proti. V ten deň plánovali odhlasovať aj širší balíček sociálnej bezpečnosti a klímy v hodnote 1,75 bilióna (tisíc miliárd) dolárov.

„Sú v Republikánskej strane ľudia, ktorí si myslia, že vysávame krv z detí?“ zaujímal sa Biden 21. júla 2021 v protiotázke na otázku reportéra Daily Caller, ktorý sa ho pýtal, či existujú demokrati, ktorí chcú znížiť rozpočet polícii.
foxnews.com/politics/biden-blood-sucking-children

„Nezaujíma ma, či si myslíte, že som znovuzrodený Satan, fakticky nemôžete pozerať televíziu a povedať, že 6. januára sa nič nestalo,“ povedal Biden takisto v júli tohto roku v mestskej hale v Cincinnati v štáte Ohio na stretnutí organizovanom CNN News, narážajúc na zinscenované obsadenie Capitolu Trumpovými stúpencami.
independent.co.uk/news/world/americas/us-politics/capitol-riot-biden-cnn-townhall-b1888390.html

   Send article as PDF   

Check Also

Podľa TG kanála bol zakladateľ Slobodného vysielača homosexuálny partner homosexuálneho kňaza a satanistu Bezáka

Informáciu priniesol TG portál: Kto je kto (Alternatíva inak): https://t.me/ktojekto/24 Robert Bezák a PS. Ak …

One comment

  1. smrt korporatnemu fašizmu

    Buiden fašista pedofilpsychopat apodvodnik rotschieldov hemeroid ukažka idiotizmu adegeneracie takzvavnych sverivych chazsrakych elit čierna šlachta kralovske rodiny sa za čias ceceila rodesa schovaa za nadnarodne korporacie pretože po revoluciach v europe by bola v ceste pod gilotinu narade a finnačna chazarska mafia falošni židia fašsti a sionisti tužiaci po svetovade podlla bblickeho projektu sa spojili a vytvorili celosvetovu tajnu vladu ktora sa dnes snaži ekonomicky zrujnovat svet a na jeho rujnach pstavit svoj NWO totalitu zlatej miliardy čisty fašizmus a rasizus tejto bandy zdegenerovancg feudalov finančnej satanistickej šlachty

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *