Anna Belousová, kandiduje za republiku, robí pravú ruku primátorovi za stranu HLAS-SD

Ak sa v Čadci a okolí popýtate na Annu Belousovú, do ľudí sa dostane hnev. Mnohí ju opisujú ako namyslenú, egoistickú ženu, ktorá ťažila dlhé roky z čias a financí bačovania Jána Slotu.

Anna Belousová je viceprimátorka mesta Čadca, zvolil si ju primátor za stranu HLAS-SD – Matej Šimašek. Ten dlhé roky robil asistenta poslancovi za SMER-SD – Jánovi Podmanickému. Podmanickému robil asistenta aj učiteľ Dannyho Kollára – Roman Michelko (SNS).

Na Belousovej môžte vidieť, že Republika je projekt systému, vlády, ktorý mal za úlohu rozbiť národovcov alebo ľudí s národným myslením. Rozvratom a intrigami podkopal ich hodnoty a ciele. To je potrebné pri zavedení globalistického projektu Európskej federácie, Fico to nazýva Jadro.

zretušovaná mladica Belousová v roku 2024
Belousová, 2024

Belousová už na strednej škole bola také nevýrazné dievčatko, tiché. Až sa ocitla po boku Jána Slotu a začala éra privatizácie Slovenska, aj Žiliny do rúk Sýrčana Trabelssieho.
Belousovú môžte tento rok vidieť na zretušovaných fotkách, kde kandiduje za Republiku. Realita je úplne iná. Rovnako ako klame výzorom, klame aj hodnotami. Jej nikdy nezáležalo na národe, vždy len na sebe.

Podmanický je nevýrazná osoba, zato v úzadí je vysoko v štruktúrach verejných financií. Zahral divadlo a odišiel zo SMER-SD, aby založil s Tomášom Tarabom podvodnú kresťanskú stranu KĎŽP.
https://www.inenoviny.sk/slovensko-je-plne-bilboardov-tarabovej-a-podmanickeho-strany/

Taraba má nahromadené miliónové majetky, pôdu. Kde k tomu prišiel nevysvetlil, hrá sa však na kresťana. Dlhé roky spolupracoval so susedom Róberta Kaliňáka – Petrom Koščom.
https://www.aktuality.sk/fotogaleria/875837/sef-kuffovcov-taraba-firma-s-exsiskarom-milionovy-majetok-pozemky-s-kontroverznym-trajterom/1/

Podmanický je aj dlhoročný starosta Starej Bystrice, kde už pretieklo eurofondov. A on si užíva svoj luxusný život.
Na tejto fotke môžte vidieť matku Trubana, vtedy starostka Kysuckého Lieskovca s Jánom Podmanickým, Blanárom a Kaliňákom. Progresívne Slovensko je niečo ako Matovič pre SMER-SD. Hrá na opozíciu, dualistika, dve strany tej istej globalistickej mince. Progresívne Slovensko to robí aj hovorí, SMER-SD to nehovorí, ale robí. 
https://www.inenoviny.sk/na-internete-sa-objavila-fotka-trubanovej-matky-s-kalinakom-na-stranke-obce-ju-zmazali/


Grapa je dlhoročný primátor Krásna nad Kysucou. Poslanec HLAS-SD, v minulosti SMER-SD. Predtým HZDS a neskôr založil HZD, ktoré sa premenovalo na Republiku.
Grapa má toho podobné ako ostatní nahromadeného dostatok na Kysuciach a ak sa vyskytol nejaký protikandidát, nedopadol dobre. Je to blízka osoba Anny Belousovej a je možné, že práve on stál za kandidatúrou Belousovej v Republike.
https://www.inenoviny.sk/jozef-simko-podporca-vakcinacie-a-babka-napojena-na-najvyssich-podvodnikov/

A že Republika je výtvor SMER-SD, o tom sme ako jediný písali už dávno.
https://www.inenoviny.sk/uhrika-a-podvodnika-zo-smer-sd-jahnatka-spajaju-komjatice/

Anna Belousová nikdy nič pozítívne pre Slovensko neurobila, akurát viacero vlastizradných aktivít. Tie sčasti spracoval Kotleba vo svojom videu. Preto, ak bude v diskusiách, spýtajte sa jej, čo urobila pozitívne pre Slovensko. To sa pýtajte všekých politikov.

Toto sa nedá nazvať ani chlievom. Žumpa slovenskej politiky, organizovaná mafia, ktorá parazituje na verejných financiách desaťročia.

Viac tu:
https://www.mestocadca.sk/samosprava-mesta/zastupcovia-primatora.html
https://youtu.be/Exvd8c8SM5Y

   Send article as PDF   

Check Also

Vďaka novému zákonu o strategických investíciach občan môže prísť o všetko…

Privatizáciou rozkradli všetko štátne, teraz ostáva len súkromné a majetky ľudí. A tento zákon rieši …

5 komentárov

 1. Fiicove video, zrazu pred volbami (ako Aeronet pisal par dni dozadu) ožil. Tazko dycha, to nie je pooperacny znak po strelbe.
  Akosi velmi skoro sa ozval na to, ze (podla clanku) mal mat 5x prestrelene crevo. To nie je mozne.

  https://www.topky.sk/cl/10/2776135/VIDEO-Prve-vystupenie-Roberta-Fica-po-atentate-v-Handlovej-

  • Môže byť po operácii – po operácii srdca. Alebo si dal trojdňovú hladovku…. Viem ako to vysilí človeka (teda väčšinu)… aj hlas zoslabne. 🙂 Ale dal celých 15 minút len s jedným pomýlením sa… Nejaká dobrá fotma na to že má bolesti po tak devastačných strelných zraneniach…. Nesedí mi to….

    • Tak už iba vysvetliť toho Cintuľu a jeho streľbu, jeho dlhodobú podporu liberálnych strán. Keby to bolo zinscenované, tak by si už mohli dať tú námahu a priliať tam trocha krvi. Mne sa zdá pravdepodobnejšie, že mal nejakú ochrannú vestu, ktorá zmiernila poškodenia. Opálenie je irelevantné, moja známa sa opaľuje tak, že otvorí balkónové dvere a ľahne si na gauč v izbe. Pri tomto počasí stačí 5x po pol hodine…, zas až tak opálený nie je. Je schudnutý, aspoň podľa fotky vo volebnej miestnosti. Schudnutie pri takých parametroch spôsobuje, že človek vyzerá lepšie a mladšie. Ak mal dobrý svalový základ pred incidentom a pevnú psychiku, tak je rehabilitácia ľahšia a výsledok výraznejší.
     Ale samozrejme, že nie je na škodu celé to trocha zveličiť a vytĺcť z toho nejaký politický kapitál. Hlavne pred voľbami. Možno sa neskôr dozvieme viac – viď. “študent Šmíd”

     • treba si precitat analyzu STB vytvoreneho prevratu (pri ktorom bol aj Kalinak) od Miroslava Dolejsiho.
      Ked mocipani vytvoria dve naoko nepriatelske strany vyrazne posilnuju pozornost davu len na tieto dve strany a ostatne si dav nevsima. Keby tieto dve strany neexistovali, ludia volia mnohe ine strany a stran tam je viac. Tym by sa pre mocipanov stala nevhodna situacia, mohli by sa tam dostat nechcene elementy, ktore sa nedaju kupit. Ale touto hrou na dve strany jednej mince maju zabezpecene, ze vzdy sa tam dostanu ich ludia a budu robit, co treba. Agendu 2030 a ine. Cintula je uplne nepodstatny, podstatnejsie su ostatne osoby, nestrielal len Cintula ale pravdepodobne aj pani v cervenych vlasoch, ktora utiekla z miesta cinu. Podobne aj ti dvaja co drzali zabradlie… Aj Martin Klus z SaS chodil do infovojny, aj Boris Kollar chodil do infovojny a na par mesiacov zahral konzervativca. Ludia nechapu suvislosti…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *