nedeľa , 23 júna 2024

Americká guvernérka štátu Slovensko Čaputová potvrdila svoje lokajstvo…

Horší prezident ako Čaputová bol už len Tiso. Tiso nie je vzor Čaputovej. Tiso slúžil führerovi Hitlerovi, Čaputová obdivuje führera Bidena. Nevedomky.

Poďme teraz spolu odhaliť pozadie jej stretnutia s Bidenom. V Hlavných správach je celý priebeh objektívne popísaný, preto som si nevšímal korporátne média píšuce s cieľom manipulácie verejnosti.

S dezolátom Bidenom sa včera stretla tzv. Bukureštská deviatka (B9), čiže štáty tzv. východného krídla NATO. (Slovensko, Poľsko, Bulharsko, Česko, Estónsko, Maďarsko, Lotyšsko, Litva a Rumunsko).

Americká guvernérka Čaputová ( ďalej len AGČ) povedala:

Uplynulý rok spojencov z NATO posilnil a zjednotil a členovia Aliancie na jej východnom krídle sú chránení viac než kedykoľvek predtým“.

Tento výrok je prevzatý zo slovníka vojnového štváča a generálneho tajomníka zločineckej organizácie NATO Jensa Stoltenberga. Stoltenberg túto frázu opakuje často, aby povzbudil rúcajúcu sa agresorskú alianciu NATO, ktorá porušuje nielen medzinárodné právo, ale aj svoje vlastné ustanovenia zmluvy o NATO. Vychvaľovať túto organizáciu je neúcta voči státisícom obetiam zločinov USA a NATO.

Podľa AGČ „pri pomoci Ukrajine podstupujú spojenci spoločne skúšku solidárnosti a ľudskosti.“

Opäť ide o kompiláciu výroku amerických pohlavárov Pentagonu a Stoltenberga. Sabotáž mierových rokovaní zo strany Západu s cieľom vyvolať zástupnú vojnu na Ukrajine Američanov proti Rusku je prvotný zločin v príbehu vojny Ukrajiny. Dodávanie smrtiacich zbraní s cieľom vzájomného vraždenia slovanských národov nie je pomoc Ukrajine, ale podpora zločinov s následkom státisícov mŕtvych obetí. AGČ podporuje svojimi výrokmi vojnu a nezávislé súdy by raz mali preskúmať, či sa nedopustila trestných činov.

A propos, viete si predstaviť, že by z nejakého dôvodu vznikla vojna medzi Veľkou Britániou a Francúzskom a že by USA a jeho satelity začali podporovať dodávkami zbraní jednu zo strán? Alebo napríklad, že USA a jeho satelity budú podporovať v prípade možnej vojny medzi Gréckom a Tureckom jednu zo strán? Nemáme k tomu ďaleko. Pred katastrofálnym zemetrasením v Turecku sa už pohraničné vojenské konflikty uskutočnili. NATO i svetové spoločenstvo im nevenovalo pozornosť lebo ide o členské krajiny NATO. Keďže však vieme, že cieľom USA je vyvolať vojnu v Európe, tento scenár bol zatiaľ iba odložený.

Najbližšie stretnutie NATO sa má konať v júli v litovskom Vilniuse. Predchádzať mu bude stretnutie B9 v Bratislave. Obe stretnutia budú prípravou na Američanmi plánovanú vojnu v Európe medzi Ruskom a východným krídlom NATO.

Hlavné správy uvádzajú že: „Podľa Čaputovej ide napríklad o to, ako vyplniť medzery v obrane NATO, prispôsobiť výdavky zmenenému bezpečnostnému prostrediu či zaistiť, že sa Ukrajina bude môcť brániť tak dlho, ako to bude potrebné.“

AGČ si mala radšej zahryznúť do jazyka. Z jej vyjadrenia totiž vyplýva, že štáty východného krídla NATO si musia skoordinovať svoje sily na útočnú vojnu proti Rusku podľa plánu USA. Vyzvala tieto štáty na zvýšenie vojenských výdavkov v súlade s vyjadreniami ministra vojny USA Austina a jeho hlásnej trúby a vojenského štváča Jaroslava Naďa.

Účelom stretnutia B9 teda bolo pripraviť krajiny B9 na vojnu proti Rusku na rozkaz führera Bidena a verného klona vrahyne Albrightovej Jensa Stoltenberga. AGČ po návrate z Varšavy informovala, že všetky bábkové štáty B9 vyjadrili poslušnosť neonacistickej politike USA v podpore páchania vojnových zločinov na Ukrajine.

AGČ povedala, že: „Krajiny vrátane Slovenska sú súčasťou najmocnejšej obrannej aliancie sveta. “Naša obrana a ochrana je na najvyššej možnej úrovni, akú môžeme mať,” poznamenala. Zdôraznila, že hlas krajín B9, ktoré susedia s Ruskom alebo Ukrajinou a všetky majú historickú skúsenosť s Ruskom, je veľmi dôležitý a spojenci, vrátane USA, by ho mali počúvať. “Dnes ho rozhodne počúvali.”

Ide o mimoriadne agresívne vyjadrenie, lož najvyššieho rangu, pretože NATO nie je obranná, ale agresorská aliancia, ktorá po celom svete na svojich misiách vraždí ľudí. NATO nie je zárukou ochrany ani obrany Slovenska.

Podľa Hlavných správ „hlava štátu zároveň upozorňuje, že v súvislosti s vojnou na Ukrajine sme v informačnej vojne. Označuje to za ohrozenie bezpečnosti a podrývanie autority štátu a štátnych inštitúcií, spomína tiež manipuláciu verejnej mienky. Hoci si krajiny všade vo svete viac či menej zraniteľné, Slovensko patrí spomedzi NATO či EÚ k tým najzraniteľnejším. Podľa prezidentky je to aj tým, že veľká časť ľudí má tendenciu veriť dezinformáciám. Obyvateľov preto vyzýva, aby si informácie overovali a neverili klamstvám šíriacim sa vo virtuálnom svete, prípadne zo strany niektorých politikov. Týka sa to napríklad aj mobilizácie, čo označuje za klamstvá a účelové lži.“

Dá sa súhlasiť s tým, že sme v informačnej vojne. Ale je neúcta dočasnej hlavy štátu ak iné názory považuje za ohrozenie bezpečnosti, podrývanie autority štátu a štátnych inštitúcií. Je to naopak. Vláda, parlament a prezidentka ohrozujú svojim konaním bezpečnosť štátu, ťahajú krajinu do vojny, devastujú ju hospodársky, rozvracajú demokratické základy štátu, ignorujú verejnú mienku a urobili z občanov gasterbaiterov a rukojemníkov Západu. Nestarajú sa o vitálne záujmy Slovenska, ale iba slúžia svojim zahraničným pánom. Takýchto predstaviteľov Slovensko nepotrebuje.

AGČ s vysokou pravdepodobnosťou nebude opäť kandidovať na úrad prezidenta. Veľmi dobre si uvedomuje, že svojim protislovenským konaním odhalila, kto v skutočnosti je a komu slúži. Uvedomuje si, že národ ju voliť nebude. Preto sa potrebuje ukazovať pred svojimi skutočnými pánmi vo svete, potrebuje kopírovať ich vyhlásenia, útočiť proti vlastným občanom. Chce tak dokázať svoju silu. Ale to čo robí, je prejav slabosti ducha. Vojnový štváč Stoltenberg na jeseň končí so svojim predĺženým mandátom vrcholového predstaviteľa zločineckého paktu NATO. Údajne by o tento post mala záujem aj Čaputová. Možno pre ňu americkí zločinci a jej tútor Soros vymyslí nejakú inú funkciu na javisku svetového diania. Z pohľadu občana SR je to jedno. Dúfam, že z predčasných volieb vzíde nová ozajstná demokracia, ktorá bude rešpektovať záujmy Slovenska, pracovať pre jeho blaho a škodnú z revíra vylúči. Pravda ak sa nezmanipulujú voľby ako v USA za použitia volebných korupčných peňazí a krádeže hlasov pri elektronickom spočítavaní…

Viac na:

https://www.hlavnespravy.sk/caputova-je-na-stretnuti-s-bidenom-vo-varsave-toto-povedala-o-nato-a-ukrajine/3054440

Z mesta SNP Ivan Štubňa

   Send article as PDF   

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *