nedeľa , 16 júna 2024

Americká chobotnica kraľuje aj farmaceutickému priemyslu…

Americkú farmachobotnicu poháňajú zisky. Nič iné nie je dôležité. Je to presne tak, ako pri americkej militaristickej chobotnici. Svet bude mať čo robiť, aby tieto nebezpečné chobotnice ohrozujúce existenciu ľudstva eliminoval.

Pre jednoduchosť si to zhrnieme veľmi stručne a prehľadne:

Farmaceutický priemysel je investičný priemysel poháňaný ziskami svojich akcionárov. Zlepšovanie ľudského zdravia nie je hnacou silou tohto odvetvia.

Farmaceutický investičný priemysel bol umelo vytvorený a strategicky rozvíjaný počas celého storočia tými istými investičnými skupinami, ktoré kontrolujú globálny petrochemický a chemický priemysel.

Obrovské zisky farmaceutického priemyslu sú založené na patentovaní nových liekov. Tieto patenty v podstate umožňujú výrobcom liekov ľubovoľne definovať zisky pre ich produkty.

Trhom pre farmaceutický priemysel je ľudské telo – ale len dovtedy, kým je telo hostiteľom chorôb. Udržiavanie a rozširovanie chorôb je teda predpokladom rastu farmaceutického priemyslu.

Kľúčovou stratégiou na dosiahnutie tohto cieľa je vývoj liekov, ktoré sa vyhýbajú liečbe alebo eliminácii chorôb. To vysvetľuje, prečo väčšina liekov na predpis, ktoré sa dnes predávajú, nemá preukázané liečebné účinky a zameriavajú sa iba na symptómy.

Na ďalšie rozšírenie svojho farmaceutického trhu farmaceutické spoločnosti neustále vnucujú nové pseudolieky, liečivá, výživové doplnky alebo placebá, ktoré prinášajú zisk, ale nemajú pre kvalitu zdravia pacienta žiaden prínos.

Ďalšou kľúčovou stratégiou rozšírenia farmaceutických trhov je spôsobovanie nových chorôb pomocou liekov. Väčšina liekov na predpis, ktoré dnes užívajú milióny pacientov, iba maskuje symptómy, ale spôsobuje množstvo nových chorôb v dôsledku ich známych dlhodobých vedľajších účinkov. Napríklad o všetkých liekoch na zníženie cholesterolu, ktoré sú v súčasnosti na trhu, je známe, že zvyšujú riziko vzniku rakoviny – ale až potom, čo pacient užíva liek niekoľko rokov.

Prečo vám lekár predpisuje lieky s obrovskými vedľajšími účinkami? Pre podiel na zisku z predaja liekov alebo iné bonusy!!!

Známe smrteľné vedľajšie účinky liekov na predpis sú štvrtou najčastejšou príčinou úmrtí v industrializovanom svete, prevyšujú ich iba počet úmrtí na infarkty, rakovinu a mŕtvicu (Journal of the American Medical Association). Ani táto skutočnosť nie je prekvapením, pretože patenty na lieky sa primárne vydávajú na nové syntetické molekuly. Všetky syntetické molekuly je potrebné detoxikovať a vylúčiť z tela, čo je systém, ktorý často zlyháva a vedie k epidémii závažných a smrteľných vedľajších účinkov. Špirála chorôb a úmrtí sa roztáča.

Zatiaľ čo propagácia a rozširovanie chorôb zvyšuje odbyt farmaceutického investičného priemyslu – prevencia a liečba základných príčin chorôb znižuje dlhodobú ziskovosť.  Preto sa im toto odvetvie vyhýba alebo im dokonca bráni. Farmapriemysel podporuje napríklad odbyt nezdravých alebo prechemizovaných jedál. Nepotrebuje zdravú populáciu!!!

Vitamíny a ďalšie účinné prírodné liečebné postupy, ktoré optimalizujú bunkový metabolizmus, ohrozujú farmaceutický „biznis s chorobami“, pretože sa zameriavajú na bunkovú príčinu najbežnejších chorôb súčasnosti – a tieto prírodné látky nemožno patentovať.

Počas viac ako storočnej existencie farmaceutického priemyslu boli vitamíny a ďalšie základné živiny s definovanými funkciami ako kofaktory v bunkovom metabolizme najtvrdšou konkurenciou a najväčšou hrozbou pre dlhodobý úspech farmaceutického investičného biznisu.

Vitamíny a iné účinné prírodné terapie, ktoré účinne zabraňujú chorobám, sú nezlučiteľné so samotnou podstatou farmaceutického „obchodu s chorobami“.

Na ochranu strategického rozvoja svojho investičného podnikania pred hrozbami účinných, prirodzených a nepatentovateľných terapií farmaceutický priemysel už celé storočie používa tie najbezohľadnejšie metódy, ako napríklad:

Farmapriemysel nemá záujem propagovať a sprístupňovať život zachraňujúce zdravotné informácie miliónom ľudí. Diskredituje prírodné terapie zdravia. Najbežnejším spôsobom sú celosvetové PR kampane organizované Pharma-kartelmi, ktoré šíria lži o údajných vedľajších účinkoch prírodných látok – molekúl, ktoré príroda využíva už tisícročia.

Niekde sa dokonca zákonom zakazuje šírenie informácií o prírodných liečebných postupoch. Na tento účel farmaceutický priemysel umiestnil svojich lobistov do kľúčových politických pozícií na kľúčových trhoch a v popredných krajinách vyvážajúcich lieky.

Farmaceutický „obchod s chorobami“ je najväčším podvodom a podvodom v histórii ľudstva. Produkt „zdravie“, ktorý sľubujú farmaceutické spoločnosti, sa nedodáva miliónom pacientov. Namiesto toho sú „produkty“ najčastejšie dodávané naopak: nové choroby a často smrť.

Prežitie farmaceutického priemyslu závisí od eliminácie akýmikoľvek prostriedkami účinných prírodných terapií zdravia. Tieto prírodné a nepatentovateľné terapie sa stali voľbou pre milióny ľudí napriek spojenej ekonomickej, politickej a mediálnej opozícii najväčšieho investičného priemyslu na svete.

Boj proti farmachobotnici bude ešte ťažký. Zdravie ľudí bude záležať od statočných lekárov, dodržiavania hippokratovej prísahy a predpisovania ozajstných liekov, bez negatívnych vedľajších účinkov…

Z mesta SNP Ivan Štubňa

Viac na:

https://www.dr-rath-foundation.org/2017/08/the-laws-of-the-pharmaceutical-industry/

   Send article as PDF   

Check Also

Fiktívne profily, agenti označujú MUDr. Pijáka za konšpirátora

AROGANCIA A URÁŽKY KORONACISTIOV NEMAJÚ OBDOBU: JEDNA Z NICH SA SNAŽÍ PODSÚVAŤ VEREJNOSTI, ŽE PATRÍM …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *