sobota , 24 februára 2024

19 ročná študentka žurnalistiky zomrela po očkovaní vakcínou na COVID-19 od Moderny

Lekár píše na FB: Nepoznám mediálny prípad úmrtia človeka pod 30 rokov na COVID, predtým zdravého. Viem však o desiatkach prípadov úmrtia mladých zdravých ľudí po očkovaní.

Prvú dávku dostala 3.apríla 2021. Vedľajšie príznaky sa objavili hneď po podaní. Skoro mesiac, do konca apríla mala kašeľ, obrovskú únavu.

Simone spolu s matkou tieto vedľajšie účinky neriešili, pripisovali ich vakcíne a tomu, že učinkuje, pod vplyvom médií. 1.mája dostala druhú dávku. 9.mája bola nevládna. Matke povedala, že krvácala aj z nosa. Matka preto na ňu tlačila, aby čimskôr navštívila lekára.

12. mája mala virtuálnu konzultáciu so zdravotníkom. Ďalší deň išla za lekármi, tí jej odobral COVID test, ktorý bol negatívny a všimli si nepravidelný srdcový rytmus. Napriek tomu, ju prepustili domov a upozornili, že ak sa stav zhorší nech volá pohotovosť. 14. mája znova navštívila lekára, tentokrát mala bolesť hrdla navyše. Lekár jej predpísal antivirotika a poslal ju domov. Stav sa jej zhoršoval, 16. mája hovorila telefonicky z internátu otcovi, že sa jej točí hlava, je slabá.

(viaceré pochybenia lekárov, ak mala nepravidelný rytmus, nemali ju púšťat domov, otázne či urobili aspoň RTG srdca, základné odbery…neschopnosť lekárov ako vidieť je aj v USA)

Otec volal internátnu políciu, tí spočiatku odmietli ísť za ňou, nakoniec však šli. Polícia ju našla neschopnú chodiť, zavolali pohotovosť a previezli ju do nemocnice.

Matka šla za ňou do nemocnice. Lekári jej oznámili, že jej dcéra mala zlyhanie srdca a museli ju operovať. Diagnostikovali ju ako myokarditída následkom virusovej infekcie.

Pokúšali sa jej operovať stent, neúspešne. Tak ju napojili na mimotelový obeh (“umelé srdce” mimo tela). Jej stav sa nezlepšoval a lekári povedali, že jediným riešením je transplantácia srdca.

TRANSPLANTOVAŤ SRDCE V USA STOJÍ 1,4 MILIÓNA DOLÁROV.

Preto rodičia začali zbierku: https://www.gofundme.com/f/simonescott-heart-transplant

23. sa podarila transplantácia srdca. Jej telo však bolo zničené tým, že sa neskoro začala liečba, boli poškodené pľúca z umelej ventilácie. 11.júna 2021 Simone zomrela.

Jej otec ako príčinu smrti vidí vakcínu. O Simone hovoril, že všetko dodržiavala. Poctivo nosila respirátory, pravidelne sa testovala, lebo chcela byť úspešná novinárka.

https://www.facebook.com/groups/2977194032501841/permalink/3157418291146080/

https://thecovidblog.com/2021/06/15/simone-scott-19-year-old-northwestern-university-freshman-myocarditis-heart-transplant-dead-six-weeks-after-second-moderna-injection/?fbclid=IwAR0jd5c8XmopaFjvFf_6GVSP1gfFmtKDgustMypQPu84Vyn2IkmAqbZ6_x0
   Send article as PDF   

Check Also

Vašo Patejdl sa očkoval na COVID-19, zomrel na rakovinu

2023 Vašo Patejdl zomiera na rakovinu, pár mesiacov od diagnostiky. https://www1.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/foto-smrt-vasa-patejdla-68-zabila-ho-rakovina-pecene-prve-slova-manzelky-miluse https://cnn.iprima.cz/neovereneho-ockovani-se-bojim-rika-hudebnik-vaso-patejdl-17343 https://plus7dni.pluska.sk/ludia/usmevom-ukryva-trapenie-vaso-patejdl-priznal-zdravotne-problemy    Send …

One comment

  1. Môj priateľ (66) sa dal zaočkovať proti covidu /neviem či Pfizer alebo Moderna/, pred pár dňami zomrel – príčina úmrtia: zlyhanie srdca. Nebol chorý, nežil v strese, bol to pokojný pohodový človek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *