štvrtok , 29 júla 2021

Martin Pavelka: Keď ľudí vystrašíte, ľahko ich zmobilizujete na „experimenty“

28. októbra 2020 vyšiel v maďarskom denníku Ujszo rozhovor s „epidemiológom“ Martinom Pavelkom. Osobou, ktorá bola architektom plošného testovania. Osoba, ktorá je napojená na zahraničné mocenské kruhy, viac tu:

Na Slovákoch sa robia experimenty financované Gatesovou nadáciou

Martin Pavelka: „Bolo dokázané, že ak sú Slováci vystrašení, veľmi ľahko ich zmobilizujete a prinútite správať sa zodpovedne“.

Toto sme mohli vidieť počas prvej vlny. Vtedy sa Slováci báli neznámeho. Teraz sa boja vysokých čísel (bolo to písané v októbri 2020, kedy manipulovali vysokými číslami úmrtí a nakazených).

Ďalej Pavelka straší otvorenými školami, stretávaním sa ľudí a rizikom šírenia infekcie. Z jeho slov vidieť, že patrí medzi hlavné osoby, ktoré prispely k uzatváraniu škôl, obmedzovaniu kontaktov, šíreniu strachu a paniky.

Opakovane sa zameriava na asymptomatických prenášačov, ktorých chce vyhľadávať vrátane ich kontaktov (to inak ako sledovaním, zásahom do súkromia nejde). Typické totalitné myslenie.

Ďalej spomína miesta šírenia ako kostoly, svadby, bary, reštaurácie, študentské ubytovne, domovy dôchodcov…. Počas celého rozhovoru obhajuje antigénové testy, na ktorých si urobil neetickú nezákonnú štúdiu. Za ktorú musí sedieť pred spravodlivým súdom a byť riadne odsúdený za zločiny proti ľudskosti a experimenty na ľuďoch. Navyše ministrom zdravotníctva ratbolo priznané, že odobraté vzorky boli sekvenované, bez vedomia občanov.

Aj on ako väčšina iných „odborníkov“ vidí ako jedinú cestu vo vakcíne. A záhadne to vedel už v októbri 2020, keď sa ešte neočkovalo.

 

zdroj: https://ujszo.com/kozelet/nem-kizart-hogy-az-orszagos-tesztelest-rendszeresen-meg-kell-ismetelnunk

Možno práve pre najnižšie čísla z jari – z prvej vlny na Slovensku, bolo Slovensko a Slováci vybratí ako experimentálna krajina na plošné testovanie a neskôr na psychologické operacie testovania nátlakového očkovnaia.

Check Also

Pediatrička Prokopová: Nehanbím sa, že dostávam finančné dary

Detská lekárka Elena Prokopová je hlavnou odborníčkou ministerstva zdravotníctva na primárnu pediatriu a nastavovala hygienické …

One comment

  1. Tak toto je genocida. Cielene vyvolat a pracovat so strachom a pouzivat to ako nastroj….
    Toto je na Haag. Pavelka skonstruoval, ma podiel na neludskom zaobchadzani a muceni.

    A este to hovoril v Ujszo, co je dennik madarov na slovensku (nic proti nim), cize cielene protislovenske (aby sa to normalny clovek nedozvedel).
    Szigeti bol tusim sefom Ujszo, cize Pavelka daval rozhovoro s posvatenim nejakej kurvy z madarskej politiky na slovensku…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.