streda , 27 októbra 2021

Žene po očkovaní vakcínou Pfizer amputovali končatiny

47 ročnej žene po očkovaní vakcinou Pfizer amputovali končatiny.

Príbeh zverejnili na thecovidblog na základe informácii v zbierke pre poškodenú pani – GoFundMe. (Výrobca vakcín za svoje vakcíny neručí, očkovanie je dobrovoľné a preto si následky aj následne zákroky znáša poškodený sám)

https://www.gofundme.com/f/22h9pf-fundraiser-for-jummai-naches-medical-expenses/donate

Pani Jummai Nache bola očkovaná Pfizerom 2.dávkou 1.februára. Po očkovani sa vrátila do práce. Tam začala mať bolesti na hrudi. Problémy pretrvávali až do 6.2.2021, kedy ju manžel odviezol na pohotovosť.

Na pohotovosti lekár dal pani Nache diagnózu COVID-19, to bolo šokujúce pre jej manžela. Pani Nache podľa neho nemala žiadna také príznaky, lekár urobil EKG  a povedal, že pani nemá žiadne problémy so srdcom. Pani prepustili a prikázali jej dodržiavať nariadenia CDC pre COVID-19. (diagnózu COVID dal pravdepodobne z dôvodu násobne lepšej platby od poisťovne). 

O 7 dni sa stav výrazne zhoršil, pani šla 13.2.2021 znova na pohotovosť. Bola hospitalizovaná v univerzitnej nemocnici. Tam ju dali na umelú pľúcnu ventiláciu z dôvodu veľmi nízkej saturácie kyslíka a nízkeho tlaku. Jej srdce sa taktiež zhoršovalo.

Lekári oznámili jej manželovi, že pani môže zomrieť hocikedy. Bojovala v tej chvíli s krvnými zrazeninami v artériach, nedokrvením a zápalom srdca. Dali ju preč z umelej pľúcnej ventilácie a museli jej urobiť amputáciu oboch nôh.

Jej ruky sú taktiež závažne poškodené a budú musieť byť čiastočne alebo úplne amputované, keď sa zhojí amputácia nôh.

Check Also

V Trnave mali odpadnúť 3 ľudia po očkovaní, správa sa preveruje

Informáciu prevereujeme, ak viete viac napíšte nám na inenoviny.sk@yandex.com.