piatok , 19 apríla 2024

Žene po očkovaní vakcínou Pfizer amputovali končatiny

47 ročnej žene po očkovaní vakcinou Pfizer amputovali končatiny.

Príbeh zverejnili na thecovidblog na základe informácii v zbierke pre poškodenú pani – GoFundMe. (Výrobca vakcín za svoje vakcíny neručí, očkovanie je dobrovoľné a preto si následky aj následne zákroky znáša poškodený sám)

https://www.gofundme.com/f/22h9pf-fundraiser-for-jummai-naches-medical-expenses/donate

Pani Jummai Nache bola očkovaná Pfizerom 2.dávkou 1.februára. Po očkovani sa vrátila do práce. Tam začala mať bolesti na hrudi. Problémy pretrvávali až do 6.2.2021, kedy ju manžel odviezol na pohotovosť.

Na pohotovosti lekár dal pani Nache diagnózu COVID-19, to bolo šokujúce pre jej manžela. Pani Nache podľa neho nemala žiadna také príznaky, lekár urobil EKG  a povedal, že pani nemá žiadne problémy so srdcom. Pani prepustili a prikázali jej dodržiavať nariadenia CDC pre COVID-19. (diagnózu COVID dal pravdepodobne z dôvodu násobne lepšej platby od poisťovne). 

O 7 dni sa stav výrazne zhoršil, pani šla 13.2.2021 znova na pohotovosť. Bola hospitalizovaná v univerzitnej nemocnici. Tam ju dali na umelú pľúcnu ventiláciu z dôvodu veľmi nízkej saturácie kyslíka a nízkeho tlaku. Jej srdce sa taktiež zhoršovalo.

Lekári oznámili jej manželovi, že pani môže zomrieť hocikedy. Bojovala v tej chvíli s krvnými zrazeninami v artériach, nedokrvením a zápalom srdca. Dali ju preč z umelej pľúcnej ventilácie a museli jej urobiť amputáciu oboch nôh.

Jej ruky sú taktiež závažne poškodené a budú musieť byť čiastočne alebo úplne amputované, keď sa zhojí amputácia nôh.

   Send article as PDF   

Check Also

Po očkovaní častejšie vysoký bilirubín, lymfocyty, ekzémy, alergie

V praxi mi pribúda pacientov, ktorí sú očkovaní a krátko po očkovaní im stupnú hladiny …

2 komentáre

 1. Síce nemá nohy a nebude mať ani ruky, ale na niekoľko týždňov je možno chránená pred hrôzostrašným vírusom závažnosťou porovnateľným s chrípkou. To je to najpodstatnejšie, najdôležitejšie.

 2. Společnost Pfizer požaduje jako zástavu za vakcíny COVID-19 bankovní rezervy, vojenské základny a budovy velvyslanectví

  Farmaceutický gigant Pfizer drží suverénní vlády v šachu a vznáší bizarní požadavky požadující bankovní rezervy, budovy velvyslanectví a vojenské základny jako zástavu výměnou za vakcíny COVID-19.
  Americká společnost Pfizer drží vlády v područí, zasahuje do jejich legislativy a dokonce požaduje vojenské základny jako záruku.
  Společnost Pfizer požádala argentinskou vládu o náhradu nákladů na případné budoucí občanskoprávní spory, informovala agentura WION.
  Pokud někdo podá proti společnosti Pfizer v Argentině občanskoprávní žalobu a tento spor vyhraje, zaplatí odškodnění argentinská vláda, nikoli společnost Pfizer.
  Argentinský parlament tedy v říjnu 2020 přijal nový zákon, ale společnosti Pfizer se jeho formulace nelíbila.
  Podle zákona musí společnost Pfizer zaplatit alespoň za nedbalost, za své vlastní chyby, pokud se jich v budoucnu dopustí.
  Společnost Pfizer to odmítla, načež Argentina navrhla změnu zákona, která by nedbalost jasněji definovala – pod nedbalost by zahrnula pouze distribuci a dodávku vakcín.
  Společnost Pfizer stále nebyla spokojena a požadovala změnu zákona prostřednictvím nového dekretu, což Argentina odmítla.
  Společnost Pfizer poté požádala Argentinu o uzavření mezinárodního pojištění, které by pokrylo případné budoucí žaloby proti společnosti Pfizer, s čímž Argentina souhlasila.
  To však nestačilo, v prosinci 2020 se společnost Pfizer opět vrátila s dalšími požadavky.
  A tentokrát společnost Pfizer požadovala jako zástavu argentinská státní aktiva.
  Společnost Pfizer požadovala, aby Argentina dala do zástavy své bankovní rezervy, vojenské základny a budovy velvyslanectví.
  Společnost Pfizer řekla brazilské vládě, aby vytvořila garanční fond a uložila peníze na zahraniční bankovní účet

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *