Zazračne vyliečený Fico už na žatve, podobne ako komunisti

MUDr. Michal Piják: PODOBNOSŤ ČISTO NÁHODNÁ
Len vtedy papaláši používali na takéto podujatia ešte obleky.

zdroje:
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1049854233808662&set=a.605676922849168
https://www.trnavskyhlas.sk/c/37716-premier-fico-bol-na-zatve-nedaleko-voderad,-rekordna-uroda-nebude/

A o pár minút po zverejnení na FB vymazané. Prečo Facebook tak chráni globalistu Fica?

   Send article as PDF   

Check Also

MUDr. Piják: Fico by mal pri takom poškodení dve barly a nie jednu

Ako majú ľudia veriť takýmto „informáciám“, citujem. Vicepremiér Robert Kaliňák pripomenul, že u Fica ide …

9 komentárov

 1. Tento nas premier to je sam zazrak.uz ani podporne pomocky ku chodzi nepotrebuje,je to hotovy zazrak 😀

  • “Hotový zázrak” sú “ficokľanači”, ktorí zaslepene budú tvrdiť, že “Je to normálne, pretože náš Robert Fico je poloboh, a vy dezoláti držte huby”…. 😀 😀 😀

  • dobry postreh 🙂 pritom z auta vysiel s barlou. Na rokovani vlady ju prehodil. Ani filmovat nevie. Ludia to ale prekukli, aj inde je dost komentov.

   • Možno aj stovky miliónov ľudí pochopilo, že “dvojičky” nezničili teroristi z “Al-Kaída”, ale že si ich zničili samotní američania (resp. “politické elity”, na čele s Bushom mladším)……A NIČOMU TO NEPOMOHLO, nikde v mainstreame nebolo prehodnotené to čo sa 11. septembra 2001 stalo, A ANI NEBUDE. S najväčšou pravdepodobnosťou to bude rovnako s Ficom….. PREČO NEJDEME DO ULÍC VŠETCI, ČO PROSTO VIEME, ŽE ATENTÁT NA FICA BOL FAKE? …..No preto, pretože ten “fake atentát” má PODPORU nie len zo strany Bruselu a USA (preto žiadna kritika zo svetových mainstream médií ohľadom atentátu, vôbec to nespochybňujú), ale aj zo strany RUSKA…….
    Takže keby napr. 200 000 ľudí šlo na celoslovenské protesty s témou “ATENTÁT NA FICA SA NESTAL”, akurát by sme boli označený za dezolátov a NIČ by sa nezmenilo. No označený za dezolátov by sme boli AJ ZAHRANIČÍM, a u nás ako koalíciou, tak opozíciou………

    😀 😀 😀 😀 😀 ………… Ten pocit, že na slovensku žijú stovky tisíc ODPORCOV FICA, ktorí ho nenávidia alebo takmer nenávidia, ALE VäČŠINA Z NICH (možno aj výrazná väčšina) MU TEN ATENTÁT UVERILA…..

 2. Na tej zatve zabudol povedat,ze na UA hrozi hladomor pretoze exportovali vsetku psenicu a nic im neostalo. Cize Trafeny nechce povedat, ze nie je co dovazat do EU…

  Pravny stat umrel vdaka Fiacanovi. Pokracuje vlada mafie, len ma inu farbu. VOlby su len o tom, ktore kridlo mafie dostane priestor.
  Volby o nicom nerozhoduju.

  • “VOlby su len o tom, ktore kridlo mafie dostane priestor.
   Volby o nicom nerozhoduju.” …TESAŤ DO KAMEŇA………Ale dospeláci S MENTALITOU DETÍ ťa budú nazývať hoaxerom, pretože “VEĎ KEĎ SA DVAJA (pravica/ľavica) /DESIATI (politické strany) BIJÚ, TAK JEDEN Z NICH MUSÍ BYŤ TEN DOBRÝ!”…. 😀

   • Kto zvolil Teplegrina?? Media.

    Hned od zaciatku tlacili 2 – Tchorcoka a Teplegrina. Prezident vojny vs. prezident mieru. Pri PiCaputovej vsetkych odstranili, pritlacili ich aby sa vzdali.

    A vidime, ze obaja su to iste – prezidenti vojny. Aj ta vyzrata ŠRoth Nevedalova mala na billbordoch ze Mier pre Slovensko. Pritom ona ako EP ma nulovy vplyv na mier.

    Ustavny sud mafie sefko maFiančan menoval aj PiCaputovu aj Teplegrina. A presne take su vysledky Ustavneho sudu.
    EU zatlacila, ze tresty pre europske peniaze musia byt vyssie a nepodmienecne. A uz sa to meni… cize slovense budu takmer beztrestne, ale za europske do basy.
    A kde je teraz kokot Gaspar, ze v EU je trend znizovania sadzieb??

    Ale 55 000 EUR mesacne bude dostavat popri EP plate. Volby a vojebny system su velmi zle nastavene. Obcan o nicom nerozohduje, on iba kruzkuje vopred vybrate.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *