Z okolitých štátov tu navážajú migrantov. Voľby to mali zakryť, bolo to pripravené dopredu. Hovorí sa o 200 000 migrantoch.

Aj vy si poviete, že aká náhoda..kedy padla vláda. Aká náhoda, kedy boli stanovené voľby. Aká náhoda, kedy začali byť problémy s migráciou.

Viacerí policajti sa nechali počuť, že divadlo okolo zostavovania vlády slúži na odpútanie pozornosti a v pozadí sa tu navážajú mirgranti. Narastá ich počet a hovorí sa o 200 000 migrantoch. Nie sú peniaze na našich, Ódor dvíha dane..ale na financovanie cudzincov. Toto je vlastizrada a Ódor je zločinec.

Podporte Ivku Komzalovú v boji proti migrantom, ktorí sú tu ogranizované zvážaní aj vďaka Ficovym papierikom. A Fico mlčí, voľby vyhral, už nechodí na hranice, už nerobí tlačovky o migrantoch.

Navážanie migrantov z okolitých štátov za účelom ekonomickej a systematickej deštrukcie Slovenska.
Toto, čo sa teraz deje s migráciou je organizované ľuďmi prepojenými na mimovladný sektor. Viacerí už dopredu mali pripravené ubytovania, mimovládky na pomoc ako cesta k rozkrádaniu štátneho rozpočtu. Ak o takých viete, píšte mi mail na radoslav.cicala@gmail.com, alebo kontaktujte Ivka Komzalová.

 

Včera mi kamarát volal, že 2 dodávky z Poľska plné migrantov ich odviezli na kraj jednej dediny v Čadci a tam ich vyložili. Z toho vyplýva, že Poliaci ich tu umelo navláčajú. Kamarát to oznámil polícií. Podobne som to oznámil policií aj ja, keď som videl v nedeľu zhruba 20 migrantov pri Čadci blízko hraníc s Českom. Volal som na políciu a tam mi príslušník oznámil, že o tom vedia. Pritom som ho jasne upozornil, že môžu byť vyzbrojení, mať so sebou drogy alebo iné nebezpečné látky. Laxný prístup.
Keď som šiel autom do Česka, tak dodávka s migrantami bola havarovaná v protismere, je možné, že tých migrantov previezli na Slovensko..kedže naše hranice nik nekontroluje a toto sa dá definovať ako porušenie viacerých zákonov Slovenskej republiky, za čo by mali byť kompetentní potrestaní.

 

Celá vláda, ktorá vyzerá, že tomu napomáha. Nechápem, prečo nič nekoná Fico, Kaliňák, Kotlebovci, Uhrikovci a ostatní? Ivka Komzalová – aktivistka z čias COVIDu teraz znova nahrádza politikov a organizuje aktivity na ochranu Slovenska. Je problém ísť na hranice a postaviť sa tam? Kontrolovať týchto ľudí, nahrávať činnosť polície? Nedá sa vylúčiť, že to môže byť organizvané.

 

Treba si uvedomiť, že cez hranice mnohí prevážajú drogy a tak zarábajú za prevoz státisice EUR. Keď ich nik nekontroluje, tak sa o tom vzájomne informujú. Majú rozsiahlú sieť a informujú sa, kadiaľ sa dá najlepšie dostať a kde. Aktuálne si šíria informácie, že práve cez Slovensko idú a preto sú tu. To mate ako keby idete na dovolenku a nechate otvorenú bránu od svojho pozemku aj dom a ako primitívovia vo vláde dúfate, že dom a vaš pozemok ostane v rovnakom stave, ako keď ste odišli.

 

Aj v tejto veci budem podávať trestné oznamenie za zanedbávanie politikov a iných pri správe cudzieho majetku a podozrenie z páchania organizovanej trestnej činnosti.
Podporte Ivka Komzalová a pridajte sa k aktivitám na ochranu Slovenska.
Vykonávajú tu vlastizradcovia Kallergiho plán?
zdroj:
zdroj foto:
   Send article as PDF   

Check Also

Na Kysuciach migranti pália ohne v parkoch, prespávajú v nezamknutých budovách

Ľudia sú nahnevaní a organizujú prevozy migrantov do obcí a miest, kde žijú politici. Mohol …

One comment

  1. Nič slušné sa k tomu nedá napísať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *