utorok , 16 apríla 2024

Z hospitalizácie lekára Pijáka sa posmievajú a primitívnym spôsobom zabávajú, želajú mu smrť

Bezcharakternosť a hyenizmus nepozná hraníc. To, čo sa spustilo pod oznámením hospitalizácie MUDr. Pijáka je obrazom dnešnej doby, obrazom obetí propagandy a manipulácie..kedy hŕstka sfanatizovaných primitívov nemám problém zobrať nôž do ruky a niekoho zabiť, poprípade ho zadusiť..len preto, že mal iný názor.

zdroj: https://www.facebook.com/hoaxPZ/posts/1086402155520984

Tu pani doktorka Miroslava Bugárová hovorí, že je čas na psychiatrické vyšetrenie.
https://www.facebook.com/miroslava.bugarova/photos

zdroj reakcie: https://www.facebook.com/inenoviny.sk/posts/436422077837978?comment_id=437121914434661

 

   Send article as PDF   

Check Also

MUDr. Piják: Národy, ktoré jedia najviac mäsa majú zvyčajne najdlhšiu dĺžku života.

graf spotreby mäsa na obyvateľa podľa krajín z údajov FAO za rok 2020. Zdroj: https://www.facebook.com/photo/?fbid=790403313126062&set=a.623710339795361 …

5 komentárov

  1. banda degenerovana napichana. su to oni, napichanci, co siria najhorsiu nakazu. ja sam som ochorel po stretnuti s kamaratom, z ktoreho az po hodine vypadlo, ze je napichany. bioroboti si dali pichnut biologicku zbran a myslia si, ze su majstri sveta, pritom ich caka nepekny koniec. (kamaratov napichany stryko ma teraz tiez 38-ky teploty)

  2. Berie sa to ako hyenizmus, ale je to rovnake ako ked ked sa dostane nejaky ockovany znamy predstavitel a spusti sa na neho strelba z druhej strany. Ked chcete byt nestranni, tak by ste mali postupovat v oboch pripadoch rovnako a odsudit to, aby ludia zacali byt k sebe uctivy. Som proti vakcinacii, ale nepaci sa mi napadanie z jednej alebo druhej strany. Mali by sme sa uvedomit a zacat sa spravat k sebe slusne.

  3. Týmto primitívom už vakcíny rozožrala ich minimozog. Podľa zákona planetárnej periodicitu sa im tie “choré želania” 3x vrátia ako bumerang! Potom precitnú. Vraj MUDr.Piják leží na internej klinike FN. Veľa síl a skoré uzdravenie!

  4. Zdochla mi koza nech zdochne aj tebe

  5. pre moderatora: kedze ste neuverejnili moj prispevok, ste v mojich ociach ti isti ako hlavne media, kore tiez neznesu kritiku a blokuju kriticke prispevky. V mojom prispevku nebolo nic, co by niekoho urazalo, len nieco na zamyslenie. Pokial by som pouzil slova ako ti dvaja, tak by asi bol uverejneny, ale to sa nestane, takze tak.
    Vyzera to, ze nie ste medium, ktore je nestranne.
    Ak je to kvoli emailu, ktory je vymysleny, tak to robim, aby mi nechodila nevyziafdana posta.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *