Z HISTÓRIE KORONACIZMU V SR: MOJA ODPOVEĎ NA OTÁZKU, ČO BUDEM ROBIŤ, AK BY SA ZAVIEDLO POVINNÉ OČKOVANIE ZDRAVOTNÍKOV PROTI COVID-19, KTORÚ JEDEN ZNÁMY BULVÁRNY ČASOPIS ODMIETOL ZVEREJNIŤ

Z HISTÓRIE KORONACIZMU V SR: MOJA ODPOVEĎ NA OTÁZKU, ČO BUDEM ROBIŤ, AK BY SA ZAVIEDLO POVINNÉ OČKOVANIE ZDRAVOTNÍKOV PROTI COVID-19, KTORÚ JEDEN ZNÁMY BULVÁRNY ČASOPIS ODMIETOL ZVEREJNIŤ

Bolo by to prešlo, keby som sa bol vyjadril alibisticky, ako prof. Hrušovský, ktorého citujem: “Nie som všeobecne proti očkovaniu, ale som absolútne proti tomu, aby to bola povinnosť.”
Na rozdiel od alibistického postoja Hrušovského, ja zastávam k očkovaniu proti COVID-19 jednoznačný postoj, ktorý je uvedený nižšie. Zastávam tiež názor, že je to každého osobná vec, či sa dá, alebo nedá zaočkovať.

Na otázku, ktorá bola tá dôležitá veta som odpovedal takto: Zmieňoval som sa o tom v mojom komentári pred 2 dňami, ktorý pripájam v celom znení:

Btw, dnes ma oslovila redaktorka jedného bulvárneho časopisu, údajne najčítanejšieho týždenníka na Slovensku , aby som sa vyjadril k týmto otázkam:
Prečo nie ste stotožnený s vakcináciou, prečo ste proti nej? A čo budete robiť – ako to budete riešiť – ak bude POVINNOSŤ očkovanie zdravotníkov – ak to nariadia ako povinnosť pre zdravotnícky personál?
Žiaľ, 3. bod v mojej odpovedi, ktorý považujem za najdôležitejší, cenzúra odmietla zverejniť, s čím som samozrejme nesúhlasil, takže nakoniec to nebude zverejnené.

1. Ľudia po celom svete sú očkovaní podmienečne schválenými vakcínami, ktoré nemajú ukončené potrebné a dôležité fázy klinického skúšania, hlavne III .fázu a aj samotní výrobcovia nedávajú záruky za ich bezpečnosť.

2. V kombinácií s výhradne jednostranným prezentovaním informácií, ignorovaním akýchkoľvek vedeckých poznatkov a názorov, ktoré sú v rozpore so súčasnou pro-vakcinačnou ideológiou, kľudne môžeme oprávnene hovoriť o neetickom experimente na ľuďoch.

3. Neobstojí ani jeden z najnovších argumentov, že prakticky väčšina hospitalizácii a úmrtí na covid-19 v USA a vo Veľkej Británii sa vyskytla u neočkovaných, pretože z hľadiska medicíny založenej na dôkazoch (EBM) sa pri porovnávaní dvoch rozdielnych skupín (očkovaní versus neočkovaní), pri ktorom sa nebralo do úvahy množstvo inteferujúcich faktorov (bias), sa nedajú robiť žiadne spoľahlivé závery, na základe ktorých by sa mohli odvodzovať praktické odporúčania

4. Okrem uvedeného by som mohol uviesť množstvo ďalších faktov, ktoré t.č. svedčia proti zavedeniu plánovaného očkovania zdravotníckych pracovníkov, vrátane rôznych zdravotných kontraindikácií, ako je to aj v mojom prípade. Keby som aj nemal žiadne zdravotné kontraindikácie nevidím žiaden racionálny dôvod, aby som sa dal zaočkovať a v prípade, že by to bola podmienka, aby som mohol vykonávať svoju doterajšiu prácu, riešil by tom to súdnou cestou.

Link na status: https://www.facebook.com/MichalPijakMDPersonalizedPaleoNutrition/posts/228494095944684/

   Send article as PDF   

Check Also

Bábky globalistického systému – Hrušovský a Lipták ospevujú a chvália slobodomurára a klamára Kotlára

PO HRUŠOVSKOM ĎALŠÍ NESVOJPRÁVNY LEKÁR, KTORÝ ADORUJE DEZOLÁTA KOTLÁRAMichal Piják K článku dr. Liptáka sa …

2 komentáre

  1. “Nacizmus” nikdy neexistoval je to nadavka vymyslena Zidovskou tlacou, nie politicky smer. Hitler, NSDAP a NARODNY SOCIALIZMUS bol jediny politicky subjekt v historii ktory bol proti vakcinacii. Vakcinaciu navyse vymysleli zidia. Covidizmus bol cisty komunizmus. Virusy neexistuju.
    https://odysee.com/@majiteliamozgu:5
    https://eshop.nassmer.cz/radix-3

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *