Výzva pre ľudí poškodených očkovaním, alebo pre príbuzných zomretých po očkovaní

OZNAM SKUPINY LEKÁROV A PRÁVNIKOV, KTORÍ ZHROMAŽDÚJÚ DÔKAZY, ABY SA PREDIŠLO ĎALŠÍM VYNUCOVANÝM ČI POVINNÝM OČKOVANIAM. ZÁROVEŇ SA ZÍSKAVAJÚ DOKAZY NA ŽALOBY PROTI LEKÁROM A ZDRAVOTNÉMU PERSONÁLU,
KTORÍ TIETO ÚKONY, BEZ PRESKÚMANIA STAVU OČKOVANEJ OSOBY VYKONALI.
“Ak máte v rodine osobu, ktorá zomrela po očkovaní, alebo máte Vy či najbližší ťažké komplikácie, ozvite sa na email:
ockovanie@odbornakomisia.sk spracujeme tento podnet a naši právnici Vás zastúpia v žalobe zdarma.”
Prosim zdieľajte, komentar si dajte kľudne svoj, dôležitý je mail kontakt.
   Send article as PDF   

Check Also

Lekár sa pýta Kotlára: Kedy konečne začne hľadať príčiny a robiť pitvy pri náhlych úmrtiach a nádoroch

Zločiny farma firiem a ich lokajov propagujúcich experimentálne genetické vakcíny končia na súdoch a postupne …

2 komentáre

  1. Moja osobná skúsenosť s vakcínou AstraZeneka, 12 hod. po prvej dávke som sa zobudila na búšenie srdca ktoré sa mi ozývalo v hlave a pulzovanie v ušiach, zľakla som sa čo sa deje či som mala nejakú nočnú moru či čo, no búšenie neprestávalo ani po minútach a bolo silnejšie a rýchlejšie. Ako som sedela na posteli začala ma triasť zimnica a nastupila silná bolesť hlavy a búšenie neprestávalo, už som začínala tušiť že je to tou vakcínou. Odmerala som si tep a 120 za min. som mala vuac ako 2 hodiny bez prestávky telota mi stúpla na 39.2 a hlavu mi šlo roztrhnúť. Myslela som si, že toto asi bude môj koniec. Vzala som paralen a nalgesin a snažila sa ukľudniť a skúsiť zaspať, zhruba po 2 hodinách keď sa ukludnilo aj srdce som zaspala. Druhý deň som sa dotrepala k lekárke pre papier do práce na paragraf, keď som začala hovoriť čo mi bolo v noci tak vraj sú to normálne vedľajšie účinky vakcíny, dala mi papier a ďalší deň som šla do práce. Ešte mi nebolo úplne dobre no teplotu som už nenala nebol dôvod ostávať doma.
    Ten vysoký tep a bolesti hlavy ostali dodnes, je pravda že to bušenie je stále menej krát za deň no hlava ma bolieva často a môžem povedať, že za celý život ma nebolela toľko ako za tieto 3 mesiace. S tým búšením srdca som šla za lekárkou no keďže to nemám stále a vždy keď dom tam prišla tak som mala tep v pohode asi mi ani neverila a vlastne to nijako neriešila. Mám 46 rokov, 173cm a 60 kg. Nemám nadváhu a nebrala som a ani neberiem žiadne lieky. Nie som na nič alergická.

    • Tak to ste mali oveľa horšie príznaky ako som mal ja samotný priebeh choroby.
      Vychádza mi z toho, že vírus zabíja starých a chorých, mRNA-vakcína zabíja aj mladých a zdravých. V našom veku, sme približne rovnako starí (alebo mladí :)), je očkovanie oveľa rizikovejšie ako samotná choroba.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *