štvrtok , 13 júna 2024

Výnalezca technológie mRNA vakcín napísal na twitter, že nemá samovražedné myšlienky

Toto jeho vyhlasenie, že nemá myšlienky na samovraždu prišlo po tom, ako ho upozornil novinár na to, aby si zabezpečil ochranku z dôvodu jeho vyjadrení proti očkovaniu na COVID-19.

Robert W Malone is not suicidal. An experienced journalist told him to get security for risk of being assassinated for speaking against vaccination.
byu/Confident_Sorbet4197 inconspiracy

Robert Malone je výnalezca technológie prenosu mRNA do buniek, čo sa využíva dnes pri výrobe mRNA vakcín.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC297778/

Toto vyjadrenie (že nemá samovražedné myšlienky) dal Malone pravdepodobne po tom, ako sa vyjadroval negatívne o mRNA plošnom celosvetovom očkovaní.

Písal na svojom twitteri, že spike protein je toxický pre ľudské bunky (cytotoxický).

https://twitter.com/rwmalonemd/status/1406777926855671811

Dr. Malone ostro vystúpil aj voči očkovaniu mladých ľudí, kedy sa vyjadril, že riziká experimentálnych vakcín prevyšujú benefity. Dr. Malone sa taktiež vyjadril, že ľudia majú najvyššie právo vyjadrovať sa, či sa dajú alebo nedajú očkovať, obzvlášť ak ide o experimentálne vakcíny.

https://www.msn.com/en-us/health/medical/mrna-inventor-says-young-adults-shouldnt-have-to-get-covid-vaccine/ar-AALnhq5

Jeho príspevky a vyjadrenia sú mazané a označované ako dezinformácie, hlavne preto, že označil spike proteín ako cytotoxický.

Proti Dr. Malonovi sa spustila kanonáda rôznych fact checkinkových stránok, kde sú akcionármi tie iste firmy ako pri výrobcoch vakcín (The Blackrock, The Vanguard).

https://www.logically.ai/factchecks/library/3aa2eefd

  • tu napríklad píšu, že je klamstvo, že je výnalezca mRNA vakcín. Nie nie je výnalezca mRNA vakcín, ale je vynalezca procesu mRNA a jej prenosu do bunky a následnej tvorby proteínu.

 

 

   Send article as PDF   

Check Also

Lekár podal podnet na úrad pre klamlivú reklamu o vakcínach vo fáze klinického testovania, tí sa vyhovorili

Ohľadom podania podnetu na klamlivé a manipulujúce reklamy propagujúce experimentálne vakcíny vo fáze klinického testovania …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *