štvrtok , 18 apríla 2024

Vo vakcínach je grafén oxid, tvrdí údajná bývalá zamestnankyňa Pfizeru

Grafén oxid podľa Karen Kingston by mal byť prítomný v lipidových nanočasticiach, ktoré zabezpečujú transport mRNA do bunky.

Karen Kingston sa odvoláva na informácie výrobcu nanočastíc, kde sa spomína, že grafén oxid je prítomný v ich výrobkoch.

Výrobcovia vakcín ako Pfizer a Moderna tvrdia, že grafén oxid nie je súčasťou ich vakcín. Grafén oxid je syntetická látka, ktorá sa skúma ako využitie na transport liečív do tela alebo na výrobu snímačov do tela. Vo určitých množstvách je vysoko toxická pre ľudský organizmus.

Karen Kingston poukazuje aj na článok činského výrobcu nanočastic – Sinopeg, kde jej produkty sú obalené oxoidom grafénu. Ide konkrétne o PEG, ktorý je aj súčasťou vakcín vočí COVID-19. Factcheckeri mali kontaktovať tohto výrobcu a podľa jeho vyjadrení nemal dodávať produkty s grafén oxidom ako súčasť COVID-19 vakcín. Moderna neodpovedala, či používa produkty výrobcu Sinopeg.

zdroj: https://www.reuters.com/article/factcheck-graphene-lipidvaccines-idUSL1N2PI2XH

   Send article as PDF   

Check Also

Pacient krátko po očkovaní COVID pozitívny, o pár dni na pľúcnej ventilácii a v prepúšťacej správe ani zmienka o tom, že bol očkovaný

Očkovaní pacienti aktuálne končia v nemocniciach s COVIDom a súčasne inými bakteriálnymi a hubovitými infekciami, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *