utorok , 16 apríla 2024

Vo Francúzsku sa po výhre Macrona objavujú podozrenia z podvodov pri voľbách

Internetom sa šíria správy o pochybných krivkách pri sčítavaní hlasov, podobné voľbam v USA medzi Trumpom a Bidenom.

Aj táto fotka: https://www.facebook.com/photo/?fbid=5072633382790921&set=p.5072633382790921

Voľby vyhral Emanuel Macron, bývalý zamestnanec Banque de Rothschild.

Manipulovanie volieb vo Francúzsku? Takéto video sa šíri internetom. Hlas sa stáva neplatný, ak je hlasovací lístok poškodený. Pri vybaľovaní hlasovacich lístkov boli všetky lístky Le Penovej poškodené…ako je vidieť na videu.

Komentár od Miro Heredoš:

🙏 GRATULANT MACRONA – ALEXANDER SOROŠ

👉 Táto fotka – Macron & Alexander Soroš – priatelia symbolizuje a dokladuje prepojenie jeho otca Georgeho Soroša na európske vlády, jeho vplyv a moc.

🧐 Macron je iba zástupca, predĺžená ruka bankového korporátu, pozor – od roku 2008 pracoval ako investičný bankár v Rothschild & Co, čím je povedané vlastne všetko.

🧐 Stelesňoval úzke väzby medzi parížskym biznisom a politickými elitami, bol súčasťou tímu Rothschildovcov, ktorý radil Thierrymu Bretonovi, bývalému ministrovi hospodárstva, ktorý sa stal výkonným riaditeľom technologickej firmy Atos, pri kúpe IT jednotky Siemens v r. 2010.

🧐 V roku 2012 sa následne – hneď – stal poradcom prezidenta Hollanda. A pozrite sa – už v 2014 sa prepracoval (ako formula 1) za ministra hospodárstva vo vláde Manuella Vallsa! Raketa, nie?

👉 A finále? No predstavte si, absolútne nepodstatná tvár, nováčik v politike v roku 2017 vyhral francúzske prezidentské voľby! Áno – je to taký typický, riadený kandidát globalizovanej elity!

zdroj: https://t.me/miroheredos/238

   Send article as PDF   

Check Also

Bitcoin a kryptomeny, ako okrádať a kontrolovať ľudí…

Bitcoin údajne vynašiel človek so pseudonymom Satoshi Nakamoto. Vždy keď sa objavujú takéto údajne osoby …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *