sobota , 26 novembra 2022

Visolajský: Očkovanie na COVID malo byť povinné

Z HISTÓRIE KORONACIZMU V SR
Visolajský odkázal vláde: Dobrovoľné očkovanie ste nezvládli. Malo by byť povinné!
Petra Horváthová, 22.11.21
„Obávam sa, že časom aj tak dospejeme k rozhodnutiu, že inej cesty k záchrane životov niet, dovtedy nám však zbytočne umrie množstvo ľudí a bude nás to stáť obrovské financie. Preto čím skôr to spravíme, tým nižšiu cenu za toto poznanie zaplatíme,“ začal zostra.
   Send article as PDF   

Check Also

Lekár Piják: Prečo na proteste vystupovali slniečkari, podporcovia testovania a iní?

Pozrite si video s MUDr. Petrom Kotlárom z TV Slovan. Ide o jedného z mála lekárov, ktorý …

3 komentáre

  1. Po tých všetkých v súčasnosti dostupných informáciách ohľadom vedl. účinkov pseudo vakcín proti plandémii covi´d, nárast úmrtí a skaličení by mali tomuto chujovi rozbiť hubu, dolámať kolená a všetky hnáty a potom doživotné vezenie v kameňolome, 12 hodín denne a lej suchý chlieb a voda vo vlhkej diere s názvom väzenie ! Nacista sadistický – satanista vyjebaný !

  2. Tento článok, resp. výrok slovenského Mengele je z roku pána 2021 !!!
    Ale vďaka za pripomenutie ! Teraz sa hrá za svätuškára a jeho chamtivosť pokračuje, keďže už nie sú príplatky za očkovacie jedy, a tie mu evidentne veľmi chvýbajú !!!

  3. Ja sa veľmi rád vzdám všetkých „dávok“, ktoré pán doktor určil pre mňa, lebo ich nepotrebujem, moja imunita si s vírusom hravo poradila aj bez injekcií. Všetky „dávky“ určené pre mňa môže pichnúť pán doktor sebe, keď sa toho vírusu tak bojí. Najlepšie všetky naraz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.