piatok , 19 apríla 2024

Visolajský: Očkovanie na COVID malo byť povinné

Z HISTÓRIE KORONACIZMU V SR
Visolajský odkázal vláde: Dobrovoľné očkovanie ste nezvládli. Malo by byť povinné!
Petra Horváthová, 22.11.21
„Obávam sa, že časom aj tak dospejeme k rozhodnutiu, že inej cesty k záchrane životov niet, dovtedy nám však zbytočne umrie množstvo ľudí a bude nás to stáť obrovské financie. Preto čím skôr to spravíme, tým nižšiu cenu za toto poznanie zaplatíme,“ začal zostra.
   Send article as PDF   

Check Also

MUDr. Piják: Kotlár mi pripadá ako nepríčetný

Ľutujem, ale ten Kotlár mi v tejto relácii pripadal ako nepríčetný. Ešte viac som šokovaný …

7 komentárov

 1. Po tých všetkých v súčasnosti dostupných informáciách ohľadom vedl. účinkov pseudo vakcín proti plandémii covi´d, nárast úmrtí a skaličení by mali tomuto chujovi rozbiť hubu, dolámať kolená a všetky hnáty a potom doživotné vezenie v kameňolome, 12 hodín denne a lej suchý chlieb a voda vo vlhkej diere s názvom väzenie ! Nacista sadistický – satanista vyjebaný !

 2. Tento článok, resp. výrok slovenského Mengele je z roku pána 2021 !!!
  Ale vďaka za pripomenutie ! Teraz sa hrá za svätuškára a jeho chamtivosť pokračuje, keďže už nie sú príplatky za očkovacie jedy, a tie mu evidentne veľmi chvýbajú !!!

 3. Ja sa veľmi rád vzdám všetkých “dávok”, ktoré pán doktor určil pre mňa, lebo ich nepotrebujem, moja imunita si s vírusom hravo poradila aj bez injekcií. Všetky “dávky” určené pre mňa môže pichnúť pán doktor sebe, keď sa toho vírusu tak bojí. Najlepšie všetky naraz.

 4. dnes by to vlade iste neodkazal…ja som sa vtedy riadil svojim zdravym sedliackym rozumom a urobil som vsetko preto aby som sa ockovaniu a akemukolvek testovaniu vyhol a som cisty dodnes…

 5. A toto je predseda lekárskych odborov!!! a
  A kde je Hypokratova prísaha ? Hambi sa!!!!!!!!!!!!

 6. Všetko to do seba krásne zapadá, o čo išlo a ide s mRNA očkovacími látkami https://cz24.news/mike-adams-biotechnologicka-analyticka-karen-kingston-odhalila-patenty-a-dokumenty-ktere-popisuji-propojeni-covid-injekci-s-5g-biosynteticke-ai-nanotechnologie-mekke-spoustece-a/ ! nikdy nebol ICH ciel liečiť ! Nóty mali iné, šíriť smrť, strach a očkovať čo najviac ľudí !
  Preto sa minulý týždeň G20 dohodlo na spoločných covid pasoch (!), preto je tu očkovacia agenda 2020-2030 z dielne WHO atď. Nič sa neskončilo, práve naopak, len sa to rozbieha !!!
  Cieľ nie je liečiť ľudí, ale ich zotročiť a znížiť počet!
  https://www.badatel.net/za-zlocin-propagacie-vitaminu-d-cez-pandemiu-hrozi-lekarovi-pokuta-500-miliard-dolarov/

 7. Toto sú silné a mioriadne nebezpečné faSSistické slová úplne totalitného fašisticky zmýšľajúceho vyšinutého a neľudského socio-psychopata! Nikto nemá najmenšie právo niekomu inému prikazovať, čo si má do seba vpichnúť, najmä nie neotestované, narýchlo zbúchané experimentálne roztoky, patoky. ALebo chceš niesť za všetky úmrtia a zdravotné problémy prevziať plnú zodpovednosť?! Za každý jeden ľudský, zbytočne zmarený, či zničený život by si mal niesť plnú zodpovednosť a taký ako ty by mali už dávno sedieť!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *