Vedec upozorňuje: Izrael manipuluje s dátami úmrtnosti po očkovani

Vedec nedávno upozornil, že Izrael vymazal dáta z euromomo, čo je štatistika úmrtnosti štátov. Izrael dáta vrátil, avšak iné ako mal vedec uložené.

Izraelské dáta späť v euromome po 7 dňoch. Krivka za rok 2021 premazaná a nahradená äplne inou krivkou s radovo nižšími úmrtiami.

Na prvom obrázku je krivka ktorú bolo vidno na euromomo do 31.3.2021 s posledne zverejneným 11 týždňom. Potom sa Izrael na týždeň z euromomo vymazal a dnes bol znova zavedený napodiv s úplne inou krivkou, ktorá obsahuje už aj 12 a 13 týždeň. 1-11 týždeň úplne iná krivka než bola tá, ukazovaná do 31.3!

Môže si euromomo dovoliť takéto prelepovanie už zverejnených dát? Je toto akceptovateľné? Môže štát klamať a zavádzať o výške svojich úmrti? Ako vidíme aj to sa dá. Veď, kto by to preveril, že.

Čo hovoril ten Winston: “Ničomu neverím viac, ako štatistikám, ktoré som sám sfalšoval”. Tento megaškandál musí určite obsadit poprednú pozíciu v súťaži o “prešľap roka”

Na prvom grafe začali rásť úmrtia po období očkovania, dostali sa nad priemer úmrtnosti v porovnani za rok 2020.

Zdroj: Miroslav Štec/fb

   Send article as PDF   

Check Also

Lekár podal podnet na úrad pre klamlivú reklamu o vakcínach vo fáze klinického testovania, tí sa vyhovorili

Ohľadom podania podnetu na klamlivé a manipulujúce reklamy propagujúce experimentálne vakcíny vo fáze klinického testovania …

One comment

  1. Izrael manipuluje…. To mi nejak nejde dokopy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *