Vedec napojený na politické strany Čekan sa vyjadril, že nezaočkovaných pošlú do rozvojových krajin

cekan

Čekan začinal podnikať so Štefunkom (Progresívne Slovensko), taktiež pracoval na Rockefellerovej univerzite. Rockefellerová nadácia spolu s Gatesovou, aj cez spolok Aspen Institute, ktorý financujú, zabezpečuje kampaň potreby očkovania na COVID-19.

 

Zdroj, Milan Uhrík: https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/posts/1333056680380774

“Presne takto postupne ich budeme dávať dole z bežného života, jednoducho budú chodiť zarúškovaní, náhubky budú mať, nebudú môcť cestovať, a ja sa budem z toho tešiť… Všetkých, čo sa nechcú dať zaočkovať (proti Covidu) pošleme do rozvojových krajín”. Takto sa vyjadril vedec Čekan v “diskusii odborníkov o koronavíruse” o ľuďoch s iným názorom, resp. o ľuďoch s prirodzenými obavami pred neoverenou vakcínou. A ostatní “odborníci” sa smejú, ako pekne rozpráva…
Toto video sem dávam nie kvôli diskusii o koronavíruse (o tom nech diskutujú odborníci), ale kvôli tomu, aby ste videli, aký je ľudský, resp. morálny profil tých takzvaných autorít, ktoré sa tvária ako tí lepšoľudia.
Áno, ja patrím k zástancom dobrovoľnosti očkovania proti Covidu (pri iba podmienčnom schválení vakcíny Európskou liekovou agentúrou očkovanie iné ako dobrovoľné ani nemôže byť). Chápem tých, čo majú z vakcíny obavy, ale neodsudzujem tých, ktorí ju dobrovoľne chcú vyskúšať. Je to každého osobná voľba, a všetkým prajem veľa zdravia.
Ale nikdy by som sa o ľuďoch s iným názorom nevyjadroval slovníkom v štýle, že ich budeme “dávať dole” alebo že ich niekam vyvezieme. Pán Čekan je možno dobrý vedec, ale správa sa ako ľudské monštrum. Takto sa vyjadrovať nemá! Obzvlášť, keď si ho prezidentka vybrala na sprievod k pápežovi. Čakal som od neho viac…po tomto už nečakám nič.
Celé video je tu: https://www.youtube.com/watch?v=du-TLt1SS70 Uvedené výstupy sú v časoch 1:57:50 a 2:04:40.
   Send article as PDF   

Check Also

Ruský minister zdravotníctva odprúča očkovať na COVID tehotné aj kojacé ženy

Ministrom zdravotníctva Ruska je Murashko. Ten strašil potrebou očkovať aj tehotné a kojacé ženy experimentálnou …

2 komentáre

 1. Aj vedec môže byť ľudským morálnym odpadom.
  To sa vzájomne nevylučuje.

  • Trefne 🙂

   Ak Cekan posiela ludi bez vaxiny do rozvojovych krajin, je podla neho Slovensko vyspely stat??
   Hej? A v com?
   V zlodejstve a obchadzani zakona?
   V zdochnutej prokurwature ktora neplni ani zakladne poziadavky z Ustavy??
   Iusticia, ktora je vo velkej casti okresov prehnita? Ktora vyraba exekucie a biedu, lebo silnejsi vyhrava?

   Slovensko je rozvojova nesvojpravna krajina EU, montovna, skladisko, smetisko a testovaci polygon (vaxiny) globalistickej mafie s Ustavou, prokur a iusticoou na postsovietsky sposob preto u nas prebehli 4 zbranove amnestie (z toho 3 za ficovlad) , aby sa nahodou ludia nebranili.
   Otazkq za 100€: kolko zbrani odovzdala mafia??

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *