utorok , 16 apríla 2024

Vakcíny na COVID-19 zvýšujú riziko úmrtia, komentuje MUDr. Piják

NOVÁ IZREAELSKÁ ŠTÚDIA MINISTERSTVA ZDRAVOTNÍCTVA UKAZUJE, ŽE COVID VAX ČASOM ZVYŠUJE RIZIKO ÚMRTIA
9. marca 2023 • Steve Kirsch

Zhrnutie
V jednom z predchádzajúcich príspevkov som analyzoval údaje o Medicare, ktoré CDC odmieta zverejniť. Zistil som, že vakcíny proti COVID časom zvyšujú riziko úmrtia.

Teraz izraelské ministerstvo zdravotníctva tajne zverejnilo novú štúdiu, ktorá ukazuje to isté: že vakcíny COVID výrazne zvyšujú riziko úmrtia najmenej 180 dní po očkovaní.

Tu je anglická verzia štúdie, ktorú si môžete prečítať sami. Všimnite si, že v správe je vynechaných mnoho dôležitých detailov.
Štúdia ukazuje, že vakcína postupne zvyšuje riziko úmrtia v priebehu času s vrcholom po 4 mesiacoch od očkovania. Preto je to také ťažké vidieť v porovnaní s vakcínou, ktorá spôsobuje obrovský počet úmrtí krátko po očkovaní.

 

Neobviňujú však vakcínu. Namiesto toho tvrdia, že nárast úmrtnosti je spôsobený efektom zdravého očkovaného (HVE). Ide o “argument mávnutia rukou”, ktorý nemá žiaden dôkazový základ (akýkoľvek účinok HVE by bol veľmi malý a časovo obmedzený).
Štúdia tiež veľmi jasne ukazuje, že vakcíny zvyšujú počet závažných kardiovaskulárnych príhod vo veku 12-29 rokov po očkovaní s vrcholom na 3. deň, čo by nemal nikto ignorovať, ale ignorujú to všetci vrátane ľudí, ktorí štúdiu napísali!
Napísali: “Výsledky týkajúce sa kardiovaskulárnych príhod v blízkosti očkovania nenaznačujú nadmerné riziko 30 dní po očkovaní.” Vážne?!? Museli by ste byť úplne slepí, aby ste si nevšimli obrovský nárast na 3. deň po očkovaní. Toto je dokonalý príklad dymovej clony.
Jediné vysvetlenie, ktoré sedí, je to, ktoré zodpovedá dôkazom: vakcína zvyšuje riziko úmrtia v priebehu času, presne ako som písal pred dvoma týždňami v článku o údajoch Medicare a o tom, že vakcína spôsobuje kardiovaskulárne príhody u mladých ľudí.

   Send article as PDF   

Check Also

Ďalšia nečakaná smrť moderátorky, zomrelna na aneuryzmu ako aj iní herci a moderátori, ktorí boli očkovaní

Keď chceli biznis a čo najviac ľudi zaočkovať, vtedy zverejňovali mená každého úmrtia a každého …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *