Vakcinačný fanatik Michelko chce vládu vytvárať z SNS, SMER-SD a HLAS-SD

Michelko začínal ako štruktúra pracujúca pre SMER-SD a neskôr sa osamostatnil a začal zbierať politické body manipulovaním na alternatíve.

O jeho manipulácii ľudí k povinnému očkovaniu sme už písali tu:
https://www.inenoviny.sk/smerak-michelko-oznacil-tych-co-sa-nedali-ockovat-za-nezodpovednych/

Michelko nikdy nebol nezávislý a ani nikdy nebude. Celý SMER-SD, rozdelenie na HLAS-SD je len divadlom pre tých najjednoduchších voličov. Michelko sa teraz preriekol a povedal ľuďom pravdu do očí, vládu chce vytvoriť s HLAS-SD, ktorý je silne liberálny.

Michelko je dlhoročný zastanca socializmu a marxizmu, aj preto pôsobi s v socialistickom spolku DAV DVA spolu s Blahom a inými marxistami.

Michelko odmietol podpísať petíciu proti povinnému očkovaniu. Tým vyjadril svoje postavenie, že je za povinné očkovanie, ak to nariadia orgány vyššej moci a je úplne jedno, či ide o experimentálnu vakcínu. To je Michelko.

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=SyEMd6tnI1c

   Send article as PDF   

Check Also

Kamil Jakub sa pustil do Heredoša: Neprihrievaj si polievočku na mojich veciach

Vážený pán poslanec NR SR Kotlár, ako sa ti píše ohľadom Pandemickej zmluve s WHO …

One comment

  1. Niečo pre vymytého Michelku a jemu podobným aj so zdrojmi informácií: https://cz24.news/odhaleni-velkeho-resetu-schwab-gates-a-zlovestny-plan-wef-na-vylidneni-sveta-pomoci-vakcin-proti-covid-a-lzi-o-zmene-klimatu-jako-receptu-na-katastrofu/ . Pokiaľ aj po prečítaní tohto sú za mRNA očkovanie, tak sú súčasťou či platenými medzinárod. zločin. syndikátom alebo psychopati ! Inej možnosti niet !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *