štvrtok , 25 júla 2024

V Taliansku chcú zaočkovať 80% ľudí do septembra 2021

Konšpirácie z jari roku 2020 sa tento rok napĺňajú. Narýchlo pripravené experimentálne vakcíny chcú napichať, čo najviac ľuďom a potom obmedzovať ich slobodu na základe očkovania/neočkovania. Viď green pasy v Izraeli.

V Taliansku je plán zaočkovať 80% ľudí do septembra 2021. Teraz majú zaočkovaných 3,2% občanov. Ľudia na čele vlády sa spoliehajú na príchod DNA genetickej vakcíny od  Johnson & Johnson, ktorá je akoby jedna dávka ruského sputnika (DNA vakcína skladajúca sa z adenovíroveho nosiča a DNA). Farma lobby aj nimi úplatení, alebo zmanipulovaní politici sú v tiesni. Očkovať sa môže len počas výnimočného, resp. núdzového stavu. Keď ten skonči, skonči aj možnosť používania vakcín, ktoré nemajú dokončené klinické testovanie.

zdroj: https://www.lasicilia.it/news/covid/399432/covid-pronto-il-piano-vaccini-all-80-degli-italiani-entro-fine-settembre.html

   Send article as PDF   

Check Also

Vakcíny Sputnik voči COVID-19 sa idú testovať v Rusku na deťoch od 6 do 11 rokov

Na Slovensku očkovanie na COVID rieši málokto. Od decembra 2023 sa štatistiky prestali zverejňovať. Dovtedy …

One comment

  1. Dnes som cital zaujimavy nazor, asi cloveka z vyskumu tychto mRNA vaxin, ze ide vyslovene o intimny kontakt vaxinovanych a bezvaxinovych ludi.
    Uplne som to nepochopil.
    Len mam tusenie ze bunka sa v podstate naprogramuje a bude vyrabat protein aky sa jej prikaze.
    Sovieti v 70tych rokoch vyvijali virus, ktorym chceli doslovne ovladat dusu. Cele kolektivy tych vedcov vymreli.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *