V Taliansku chcú zaočkovať 80% ľudí do septembra 2021

Konšpirácie z jari roku 2020 sa tento rok napĺňajú. Narýchlo pripravené experimentálne vakcíny chcú napichať, čo najviac ľuďom a potom obmedzovať ich slobodu na základe očkovania/neočkovania. Viď green pasy v Izraeli.

V Taliansku je plán zaočkovať 80% ľudí do septembra 2021. Teraz majú zaočkovaných 3,2% občanov. Ľudia na čele vlády sa spoliehajú na príchod DNA genetickej vakcíny od  Johnson & Johnson, ktorá je akoby jedna dávka ruského sputnika (DNA vakcína skladajúca sa z adenovíroveho nosiča a DNA). Farma lobby aj nimi úplatení, alebo zmanipulovaní politici sú v tiesni. Očkovať sa môže len počas výnimočného, resp. núdzového stavu. Keď ten skonči, skonči aj možnosť používania vakcín, ktoré nemajú dokončené klinické testovanie.

zdroj: https://www.lasicilia.it/news/covid/399432/covid-pronto-il-piano-vaccini-all-80-degli-italiani-entro-fine-settembre.html

   Send article as PDF   

Check Also

Stovkám miliónom vakcín, najmä Pfizer, skončila platnosť, vyhodili ich

Po celom svete sa vyhodia stovky miliónov dávok očkovania proti koronavírusu kvôli ich dátumu spotreby. …

One comment

  1. Dnes som cital zaujimavy nazor, asi cloveka z vyskumu tychto mRNA vaxin, ze ide vyslovene o intimny kontakt vaxinovanych a bezvaxinovych ludi.
    Uplne som to nepochopil.
    Len mam tusenie ze bunka sa v podstate naprogramuje a bude vyrabat protein aky sa jej prikaze.
    Sovieti v 70tych rokoch vyvijali virus, ktorym chceli doslovne ovladat dusu. Cele kolektivy tych vedcov vymreli.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.