štvrtok , 25 júla 2024

V roku 1995 Gilbert konšpiroval o povinnej vakcinácii a vzniku zombie

Doktor Pierre Gilbert v roku 1995 hovoril o tom, že krv ľudí bude kontaminovaná tekutými kryštálmi, čo bude viesť k cielenej infekcii. Táto vakcinácia bude umožnená zákonmi, ktoré k tomu ľudí prinútia. Vakcinácia sa stane povinnou. Táto vakcinácia umožni kontrolu svetovej populácie. Tieto vakcíny budú mať tekuté kryštály, tie sa dostanú do mozgových buniek, ktoré sa stanú prijímačmi elektromagnetického poľa, do ktorých budú odosielané nizkofrekvenčné vlny. Vďaka týmto vlnám ľudia nebudú schopní myslieť a stanú sa z nich zombie. /zombie sa chápe ako osoba, ktorá nie je schopná vlastného myslenia a tým nie je človek, myslieť je vlastnosť ľudí…/

 

Zaujimavé video o niektorých organizáciach, ktoré financovali projekt ovplyvňovania myslenia pôsobením magnetického poľa.

https://odysee.com/@SILVIEW.media:e/EXPOSED-DARPA-PROGRAM-SEEKS-US-GOVT-CONTROL-OF-RELIGIOUS-THOUGHT-Hitler-Did-This-Already_480p-(1):d

Tieto teórie a články sa začali šíriť ako reakcie na videa, v ktorých si očkovaní na miesto očkovania dávajú magnety, ktoré im držia práve v mieste vpichu.

Optogenetika – metóda, ktorá používa svetlo na kontrolu činnosti neurónov, ktoré sú na túto funkciu geneticky pozmenené. O tejto metóde teoretizoval už objaviteľ DNA štruktúry – Francis Crick.

Susana Lima a Miesenböck v roku 2005 urobili prvý úspešný pokus zmeny správania živočíchov pôsobením svetla.

   Send article as PDF   

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *