V Indii zomrel do 24 hodín po očkovani známy herec

Herec vystúpil v TV ako priamý prenos, ktorého cieľom bolo nabádať ľudí k očkovaniu. Do 24 hodín dostal zástavu srdca, bol hospitalizovaný a zomrel. Príčinou bolo kompletné upchatie cievy srdca. Napriek tomu, že došlo k smrti do 24 hodín, lekári skonštatovali, že vakcína nebola príčinou smrti.

Herec nemal žiadné zdravotné problémy, niekedy sa mu mierne zvýšil tlak. Hospitalizovaný nebol nikdy predtým.

Herec bol vybratý ako predstaviteľ nabádania ľudí k očkovaniu. Bol očkovaný Covaxin vakcínou. Vo videu nabádal všetkých obyvateľov Indie, aby sa očkovali. V príhovore predniesol: Mnohí pochybujete o očkovani a jeho vedľajšich účinkoch. Existuje množstvo fám o očkovani. Chcem ukázať ľuďom, že neexistuje žiadne nebezpečenstvo očkovania. Naopak, očkovanie nás chráni. 

A do 24 hodín po očkovani  zomrel.

Jeho telo bolo okamžite spálene. Ľudia na internete píšu, že z dôvodu toho, aby sa neurobila naporiadok pitva a neodhalila súvislosť s očkovaním.

herec Vivekh

Covaxin, podobne ako činské vakcíny Coronavac a BBIBP-CorV sú najviac podobné tradičným vakcínam – malo by ísť o oslabený vírus. Ide však o rizikové vakcíny, nakoľko sú experimentálne a ich dlhodobý účinok nie je známy.

Neexistuje žiadna bezpečná vakcína na COVID-19. Mnohé z nich, ak nie všetky už majú za sebou množstvo vzniknutých vedľajšich účinkov, mnohé úmrtia.

V článku vyzývajú ľudí k nakazeniu COVID-19 prirodzenou cestou a píšu o vysokom prežívani vo veku pod 70 rokov v prípade prekonania COVID-19, ktorý by mal byť 99,99%.

 

 

zdroj:

https://timesofindia.indiatimes.com/city/chennai/vivek-tamil-film-actor-dies-in-chennai-hospital/articleshow/82111036.cms

https://www.ndtv.com/tamil-nadu-news/vivekh-death-popular-tamil-actor-comedian-vivekh-dies-in-chennai-at-59-2415575

 

 

 

 

   Send article as PDF   

Check Also

Zomrel ďalší očkovaný športovec – 47 ročný Zdeno, posmieval sa z neočkovaných

Tragická udalosť na Spartan Honor race vo Vojenskom obvode Záhorie! Počas vytrvalostných pretekov silných mužov …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *