piatok , 19 apríla 2024

Učiteľka Matulová chce fackovať a vybiť ľudí s iným názorom

Nenávisť a hnev sa v spoločnosti vyostruje. Najhoršie na tom je, ak nenávisť šíria učitelia a “vzdelaní” ľudia.

Pani učiteľka Iveta Matulová zo základnej školy – Mudroňová v Matine. Súbor 30 rozprávok pod názvom Rozprávky na želanie.
Kniha: https://www.martinus.sk/?uItem=771653

Podľa rozprávky „Ako ľudia porazili bacily“ ľudia musia nosiť rukavice a ochranné štíty, pretože tu úraduje korona a kto sa nebojí je „hlupák a korunný sedliak“, pretože zamoruje naše územie. A ako sa s takým človek vysporiadať? Pani učiteľka svojím deťom radí jasne: „Pritlačíme ich k múru a slušne, fackami v prievane, tú tuposť z ich hlavy vybijeme!“ Pani učiteľka Matulová teda detí učí, že fackovať názorových oponentov niekde pri múre je vlastne slušnosť. Klobúk dole! Ale aj to je vizitka nášho školstva.
▪🇸🇰▪ Latentná nacistka odhodila masku “slušnočloveka”, už ani neskrýva svoje sociopatické, nacistické sklony k násiliu a likvidácii názorovo nepohodlných ľudí.
Tomáš H
Ako vznikala knižka a pohľad na pani “učiteľku”.
https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=uHV2h7seNa0&feature=youtu.be&
   Send article as PDF   

Check Also

Jedna z hlavných osôb šikany a experimentov počas COVID-19 Pavelka. Všetci o ňom teraz mlčia.

Kde zmizol Pavelka? Osoba s menom Pavelka, ktorá si necháva hovoriť epidemiológ je spoluzodpovedná za …

6 komentárov

  1. Súdružka učka, Vy patríte do kategórie odborníkov typu tytulovaný Hafko? To je odmena 🐝🐝🐝 do zrkadielka.😷

  2. sudruzka ucitelka rada fackuje… zrejme doma sa prezlieka do ciernej koze a bicikom plieska…

  3. Keď som si to dnes prečítal v novinách, tak som sa zhrozil, že jedna učiteľka či vychvaváteľka môže také niečo napísať. Potom aká je to výchova na školách ? Dúfam, že za toto podnecovanie k nenávisti a násiliu budete pani rozumná niesť aj následky.

  4. Prejav nenávisti a násilia a to ešte od učiteľky či vychovavateľky na ZŠ. Dúfam, že sa tým budú zaoberať kompetentní.

  5. Kniha na Martinuse a tam popis: “Zisk z predaja tejto knihy putuje na podporu občianskeho združenia OZ Mladí a neziskovej organizácie Slovenská debatná asociácia.”

    Už mi je to jasné.

  6. Tak toto je už niečo nehorázne. To koho táto vynikajúca škola zamestnáva? To čo si už táto pani dovoľuje. Ved ona posunula kvalitu tejto školy na úplné dno. Fuuuuj, preč s ňou. Chodila som do mojej milovanej Mudroňky, chodila tam aj moja mamička, aj moja dcéra. Vždy tam boli kvalitní pedagogovia, mám na nich výborné spomienky. Veľa nás naučili..doteraz čerpám z ich múdrosti…no toto je úplný, aleže úplný hnus. Kde sa prosím Vás toto čudo tam nabralo, riešte to prosím Vás láskavo, kým nenarobí ešte väčšie zlo. Dakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *