Občan podal trestné oznámenie na vládu za darovanie vojenskej techniky

  1. Uvedomelý občan podal trestné oznámenie na generálnu prokuratúru , má podozrenie že odovzdaním vojenskej techniky vláda SR spáchala trestný čin , opozícia nekoná , známy advokáti nekonajú , koná teda občan sám .

PDF verzia:
https://www.prinasamenadej.sk/img/GP1-2023-Nad_Vlada-stihacky_S300_KUB-anonymizovane.pdf

   Send article as PDF   

2 komentáre

  1. Spracovanie takéhoto podania si vyžaduje nielen veľa času, ale aj slušné vedomosti z práva a znalosť zákonov. Pekná práca, veľká pochvala odvážnemu neznámemu oznamovateľovi.

  2. A platená opozícia Serešom mlčí? Čo rabín Fitzo,kde je,prečo nepodava bšade kde sa len dá trestné oznámenia, židov vymyseĺ a nezmyseĺ v démon-ratsii? Keď zavinil to čo sa u nás deje, tak by mal konať ako prvý! Ja už neverím ani jednej bande v tom zločineckom režime, oni volajú že ” demokracia”! A hlupák je ten, čo im platí dane, chodí na sfalšované voľby, platí poplatky bezpravnej kolónii Západu, a u lekára ma pravo len na smrtiacu a mrzácku injekciu, a uz aj to mimo spitál a sanitarnu miestnosť! Apokalypsa sa blíži, medzi 2025 až 2033, a Boh aby skaral takú kolóniu kde život nemá cenu a človek je židov gójo!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *