piatok , 19 apríla 2024

Spýtal sa Pellegriniho, či je teplý a musel odísť z penťáckych novín

O Pellegrinim a jeho dobrom vzťahu s finančnou skupinou Penta sa hovorí dlhodobo. Zaujimavosť sa stala, keď sa novinár novín, ktoré vlastní Penta spýtal na sexuálnu orientáciu Pellegriniho. Po tejto otázke musel opustiť noviny.

Nikoho neprekvapí, že sexuálne a drogové seansy sú časté pri politikoch. Mnohí dostávajú miesta práve cez posteľ.
https://strategie.hnonline.sk/news/media/2100244-novinar-ktory-polozil-premierovi-pellegrinimu-intimnu-otazku-uz-nepracuje-pre-plus-7-dni

   Send article as PDF   

Check Also

Do parlamentu sa dostali, lebo sľúbili, že potrestaju COVIDové zločiny, teraz sú ticho

Dostali sa do vlády vďaka propágácii alternatívy, sľúbom o potrestaní zločincov. V KOALÍCII SA SPORIA …

9 komentárov

 1. Mne je jedno, s kým sa Pelle delí o posteľ, pre mňa je dôležité, či nám v prípade účasti vo vláde bude podľa vzoru davoského švába vnucovať všetky tie psychopatické nezmysly od jedenia múčnych červov a cvrčkov cez zelené bludy a nútené injekcie až po “rodiča 1” a “rodiča 2”. Pre mňa je nevoliteľný.

  • Si chudak, pretoze iba “zdravy jedinec” vie tvorit zdravu spolocnost

   Si generacia, ktora uz podlahla demoralizacii: Demoralizacia, destabilizacia, Kriza, Normalizacia
   Demoralizovany jedinci (trva cca 25 rokov) uz nedokazu rozlisit, co je v situacii nemoralne… a presne sem si padol do pasce.

 2. Áno,presne tak.Pellegrini bol na WEF v Davose v r.2018 a to je spoľahlivý indikátor toho,že bude presadzovať Veľký Reset a agendu 21 a 2030, ktorú podpísal aj Fico.Obidvaja sú farizeji.Ako odstupujúci premiér po voľbách v 2020r.,na začiatku pandémie COVID začal hysterizovať a vyhlásil ,že Slovensko prijme “protipandemické” opatrenia, ako keby bolo vo vojnovom stave.Pre mňa je taktiež absolútne nevoliteľný a to nikdy.Čo sa dá od takýchto ďalej čakať…. Možno,že by pri súčasných udalostiach vyhlásil na Slovensku ďalší vojnový stav… Lenže nekonečne sprostí slovenskí voliči, a primitívni,tupí cigáni, ktorým stačí sľúbiť nejaké peniaze navyše ,ich určite zvolia.Nakoniec dopadneme ako v Taliansku,kde odporná, falošná Melloniová tiež nasľubovala Talianom, že rázne zakročia proti migrantom a deje sa pravý opak.No Taliani nevedeli,že zradkyna Melloniová je členkou Aspen Institute,čiže ďalšieho globálneho think-tanku.Takíto ľudia boli Schwabom,či Sorossom dlho pripravovaní na svoje budúce funkcie, vždy budú plniť ich príkazy a vždy budú proti vlastnému národu…Lenže problém je v tom,že väčšina ľudí sa nezaujíma o nič iné,len o svoje nákupné košíky,nevedia v akých ďalších globalistických organizáciách sú politici , ktorí sa tak hrdo”bijú” za národ a potom tak aj dopadneme…

  • Suhlasím s tebou! Bohužiaľ, Slovensko ma tupých voličov, a sprosté ženy, ktore by nemali mať volebné právo, lebo volia pocitmi a nie myslením!

  • Bohužial už na Slovensku je situácia taká, že v prípade predčasných volieb neni koho voliť. Každí kto je v politike, bol pionírom ,sväzákom, potom komunistom, a je naučený nekomu liezť do zadku. Nemá vlastný rozum, potrebuje niekoho , kto ho usmerní, kážd mu čo má robiť.

 3. Taketo otazky nech si kazdy necha pri pive a nue verejne.

  • Osobné postoje a preferencie sa často prenášajú do verejného života, takže otázka je v tejto súvislosti legitímna, ale aj keby bol teplý, nemám dôvod odsudzovať ho za to. Len nech to nepretláča ďalej. Voči slušným predstaviteľom LGBTI zastávam režim tichej tolerancie, pokiaľ sa správajú slušne a rešpektujú iné názory.

 4. Slovenský voliči sú sprostý, zvlášť ženy, ktoré volia inak ako chlapi! Pellegrini by mal byť varovným mementom pre ženy, že voliť tohoto chrapúňa je neprípustné pre jeho akcie v politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *