štvrtok , 13 júna 2024

Sophie in ‘t Veldová – veliteľka európskeho komanda bola na Slovensku

Holanďanka Veldová vedúca zástupcov Európskeho parlamentu z Monitorovacej skupiny pre demokraciu, právny štát a základné práva navštívila Slovensko a zasahovala do suverénnych práv Slovenskej republiky. To sa nepatrí. Preto sa dnes pozrieme koho služby EÚ využíva už skoro 20 rokov.

Veldová je vyštudovaná magisterka stredovekých štúdií (študovala 9 rokov!) a prekladateľka z niektorých západných jazykov. Zrejme nebola spokojná so svojimi príjmami a tak sa dala na politiku. Na prienik do politiky využila progresívno-liberálnu stranu Holandska D66 a neskôr si našla spriaznenú dušu v štruktúrach EÚ a stala sa jej asistentkou. Neopustila svoju ideológiu a násilne ju presadzuje aj v EÚ miesto toho, aby sa starala o veci, ktoré treba riešiť na všeobecný prospech občanov EÚ.

Svojho času táto progresívna liberálka bez chrbtovej kosti žiadala verejné odsúdenie pápeža Benedikta XVI. za jeho kritické vyjadrenia ku genderizmu, čo je vlastne v konečnom dôsledku obhajoba stierania pohlavných rozdielov a sexuality medzi ľuďmi. Vrátane úsilia o likvidáciu funkcie zdravej rodiny v spoločnosti. Z politického hľadiska ide o vnucovanie ideológie LGBTI s cieľom vyvolať v spoločnosti nezdravé mentálne prostredie a chaos. Chaotická spoločnosť, ktorá je v neistote a strachu sa lepšie ovláda.

Za svoju činnosť sa dostala na tzv. čiernu listinu USA. V roku 2008 Veldová podala žalobu na ministerstvo vnútra USA, v ktorej sa dožadovala objasnenia z akých dôvodov má záznam v medzinárodnom systéme PNR (údaje o cestujúcich). Spravidla sa tieto záznamy vedú o rizikových osobách. Americký súd v r. 2009 rozhodol, že federálna vláda USA nemusí Veldovej vysvetľovať, prečo musí podstúpiť dodatočné bezpečnostné kontroly pri návštevách USA. V r. 2015 kritizovala britského politika Faragea za vyjadrenia o hrozbách migrácie z Blízkeho východu a Afriky. Povedala, že jeho závery sú asi tak pravdepodobné ako invázia Marťanov. Neskôr sa Farageove výstrahy potvrdili. V r. 2019 ju holandské mienkotvorné médium HP/DE Tijd obvinilo z neoprávneného účtovania neuskutočnených hotelových pobytov vo výške niekoľko desiatok tisíc eur.

Na svojej európskej stránke zverejnila vyjadrenie z návštevy komanda EÚ na Slovensku dňa 16.12.2022: „Hlboko dojímavá návšteva baru Tepláreň v Bratislave, kde pri teroristickom útoku zahynuli Juraj Vankulič a Matúš Horváth. Delegácia vyzvala na ukončenie homofóbnych nenávistných prejavov a na zabezpečenie úplných práv a rovnosti pre LGBTIQ+“.

Po dodnes poriadne nevyšetrenom pozadí vraždy mladých ľudí, Hegmatova mafia za asistencie prezidentky vyvolala lživý obraz Slovenska v zahraničí o nenávisti proti LGBTI menšine. Náhoda? Alebo účel? Tejto mafii sa dostalo i podpory z EÚ návštevou uvedeného komanda. Veltová inak patrí medzi bigotných obhajcov LGBTI komunity. Bez ohľadu na práva iných. Samozrejme že grant amerického Kongresu vo výške 24 800 USD pre Iniciatívu Inakosť – v júli, auguste 2022 bola čistá náhoda a nemala súvis s vraždou na Zámockej o pár mesiacov neskôr. Alebo nie? Za čo by však teplá komunita zabezpečila na protest množstvo „bižutérie“ – vlajky, odznaky, heslá, kompletne celú propagandu a pod? Dva mesiace pred vraždou čistou náhodou príde takáto finančná injekcia. Nie je to podozrivé?

V roku 2022 bola Veldová vymenovaná za spravodajcu vyšetrovacieho výboru pre špionážny softvér PEGA (Pegasus). Ide o produkt izraelskej spoločnosti NSO Group, ktorý sa používal na monitorovanie mobilných telefónov približne 180 novinárov zo známych svetových médií a tlačových agentúr, ako sú The Wall Street Journal, CNN, Rádio Slobodná Európa, The New York Times, Le Monde, AFP, Reuters, Bloomberg a ďalšie. Vrátane EÚ, ale i iných záujmových ľudí v hľadáčiku útočníka. Veldová je v tejto oblasti asi taká odborníčka ako Mikulec na riešenie problematiky dojivosti kráv.

Ideologická predstaviteľka LGBTI menšiny Veldová je hrozbou pre zdravý vývoj európskej spoločnosti. Podporuje otvorenosť štátov EÚ migrantom prakticky bez obmedzení. Ohrozuje tým bezpečnosť národných štátov. U väčšiny migrantov nejde o politických, ale ekonomických migrantov. Veldová by sa mala obrátiť na USA, ktoré rozvrátili väčšinu štátov migrantov s návrhom nech si ich adoptujú. Odčinili by tak časť svojej viny. Mala by vyzvať Bidena nech upustí od politiky bránenia príchodu migrantov do USA. Nech im USA naširoko otvoria hranice a vítajú ich s LGBTI zástavami. To by sa Veldovej páčilo. Zasahovala tiež do vnútorných záležitostí Poľska a Maďarska za to, že nechceli prijať diktát EÚ ohrozujúci zdravé rodiny LGBTI komunitou.

Veldová je slobodná, nemá deti a zrejme preto si myslí, že je tá najpovolanejšia hovoriť o otázkach voľného spôsobu života bez podpory klasickým rodinám. Prečo neháji práva prostitútok, verejných domov a práva černochov a muslimov v Holandsku? Podľa niektorých novinárov nemá záujem o presadenie sa v holandskej politike. Popravde, ani sa nečudujem. Tam by musela niesť zodpovednosť. V EÚ nemusí.

V štatistikách Holandska sa nič nepíše o genderoch, LGBTI menšine. Dokonca aj v Holandsku demografická štatistika rozlišuje iba ženy a mužov. Uvádza, že 14% obyvateľov Holandska sa narodilo v cudzine a 25% obyvateľov žijúcich v Holandsku nemá holandský pôvod. Podľa holandskej stránky Amnesty International bolo v Holandsku znásilnených 19% žien a 3% mužov, prítomná je neoprávnená policajná brutalita pri zákrokoch proti verejnosti. Na konci roka 2020 bolo podľa UNHCR v Holandsku 78 911 utečencov, o azyl požiadalo 19 132 osôb. Tisíce z nich boli uväznení v holandských väzniciach nie preto, že spáchali trestný čin, ale preto, že čakali na vybavenie žiadosti o azyl!!! Pani Veldová čo vy na to?

Občanov celého sveta by zaujímalo aký má pochybná odborníčka Veldová názor na Haagsky trestný tribunál, ktorý porušuje práva odsúdených a bol vytvorený USA a NATO okrem iného na stíhanie nepohodlných ľudí. (Pozor – nemýliť si ho s Medzinárodným súdnym dvorom). Občanov SR by tiež zaujímalo ako pokračuje podanie podnetu skupiny slovenských advokátov, vedcov, lekárov, zástupcov ďalších profesií a občianskych aktivistov na Medzinárodný trestný súd v Haagu v súvislosti s experimentálnym celoplošným testovaním na Slovensku a z toho vyplývajúcim závažným porušovaním ľudských práv.

Európska prokuratúra začala vyšetrovanie nákupu vakcín proti koronavírusu v EÚ skorumpovanou úradníčkou EÚ Ursulou von Layenovou za 35 mld. Eur. Pani Veldová čo vy na to? Poradím Vám. Choďte si vykydať vlastný augiášov chliev. Občania SR nepotrebujú ataky ani rady amatérky a malej diktátorky z EÚ. Vedia sami, čo je pre nich najlepšie. Zaujímavé je, že ataky EÚ sú určované hlavne pre východné štáty Európy. Slovania majú vlastnú kultúru, tradície a históriu. Nepotrebujeme západnú zvrátenú kultúru ani západné zvrátené hodnoty. Sú založené na lži, podvodoch, neúcte, agresii a zločinoch. Také hodnoty sú nám cudzie.

Viac na:

https://en.wikipedia.org/wiki/Sophie_in_%27t_Veld

https://www.sophieintveld.eu/nl/over-sophie

https://www.amnesty.nl/wat-we-doen/demonstratierecht-in-nederland

Z mesta SNP Ivan Štubňa

   Send article as PDF   

Check Also

Európsky super štát – Ficove jadro a zánik Slovenska

Európsky superštát namiesto Európskej únie – takýto návrh má krajinám Vyšehradskej štvorky predložiť šéf nemeckého …

2 komentáre

  1. Tak nech ešte niekto nadáva na komunistov. Špehujú, cenzurujú…..
    Druhá vec čo som postrehol, v EU, teda politbyra sedia samí kriminálnici, podvod, za podvodom.

  2. Novinka: https://www.topky.sk/cl/10/2436523/Dezinformatori-nemaju-respekt-ani-pred-smrtou–Policia-upozornuje-na-hoaxy-siriace-sa-po-smrti-profesora-Krcmeryho . Nemyslím si, že je prvým, ktorý zomrel po mňamkách na rýchli zápal pľúc v zimnom období, pamätáte sa na Žbirku a či iných??? Ach jo… nikto nepozná deň a ani miesto…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *