Bolo referendum o vstupe Slovenska do EÚ podvod? vyzerá to tak

Viete prečo v prvý reverendový deň po desiatej hodine, traja najvyšší ústavní činitelia vystúpili v televízii, lebo v referende o vstupe Slovenskej republiky do EÚ bola účasť po prvom dni – od 14:00 do 20:00 hod. len cca 19,80%. Zľakli sa, že by referendum nezískalo požadované kvórum ktoré je 50% tým by bolo neplatne a tak všetci traja vystúpili v televízii počas volebného moratória a vo veľkom agitovali za v stúp do EÚ. Trepali nezmysly, nereálne sľuby, polopravdy, klamstvá…… Bolo treba ľudí na druhy deň dotiahnuť k referendu, ktoré pokračovalo v sobotu 14.5.2003 od 7:00 do 14:00 hod. Je to možné, aby prvý deň prišlo k referendu cca 19,80% a na druhy deň cca 32% . Bolo referendum o vstupe SR do EÚ upravené pre požadovaný výsledok alebo nie na to si odpovedzte všetci sami. Ale je dno je isté, že Mikulaš Dzurinda, Pavol Hrušovský a Rudolf Šuster hrubo zneužili svoje funkcie premiéra, predsedu NR SR a prezidenta a hanebné porušili zákon v priamom prenose.

https://www.czsk.net/svet/clanky/sr/referuspesne.html

   Send article as PDF   

Check Also

Deti chceli uzatvárať v škole pri bombovom hláseni a hasiči im radili, čo najskôr opustiť budovu

   Send article as PDF   

5 komentárov

 1. A ten sprostý,hnusný, bezcharakterný polocigán Dzurinda, ktorého sprostá Slovač dva razy zvolila má ešte tú drzosť sa ukazovať v televízii.Takto dopadneme,keď budeme mať za politikov výpravcov vlakov,plagiátorov,mafiánov,feťákov,debilov s veľkou hubou,hercov a podobné “elity”.

 2. Ja som volil proti.
  Horko-ťažko naklamali, že sa zúčastnilo 52%, či koľko, aby bolo platné, a z toho tuším 90% bolo za. Teda ak niekto hovorí, že väčšina sme tam chceli, tak je to podvodník. Bolo to menej ako 50% oprávnených voličov.

 3. Podľa zákona o referende je 48 hodín pred a počas referenda “presviedčanie za určitý spôsob hlasovania v referende slovom, písmom, zvukom a obrazom v informačných prostriedkoch zakázané”.

  Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/893707/pravnici-sa-nezhoduju-ci-vyzvy-na-ucast-v-referende-porusia-moratorium.html

  z toho jasne vyplyva, ze je neplatne, pretoze ta banda navadzala a aj klamala – musite mat viza a podobne veci.

  • V Petržalke bývame oproti volebnej miestnosti nezúčastnil som sa a zaujímavé bolo že účasť proti bežným voľbám bola veľmi slabá. Hneď keď vyhlásili vyše 50% účasť som bol prekvapený Peter

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *