streda , 8 februára 2023

Bolo referendum o vstupe Slovenska do EÚ podvod? vyzerá to tak

Viete prečo v prvý reverendový deň po desiatej hodine, traja najvyšší ústavní činitelia vystúpili v televízii, lebo v referende o vstupe Slovenskej republiky do EÚ bola účasť po prvom dni – od 14:00 do 20:00 hod. len cca 19,80%. Zľakli sa, že by referendum nezískalo požadované kvórum ktoré je 50% tým by bolo neplatne a tak všetci traja vystúpili v televízii počas volebného moratória a vo veľkom agitovali za v stúp do EÚ. Trepali nezmysly, nereálne sľuby, polopravdy, klamstvá…… Bolo treba ľudí na druhy deň dotiahnuť k referendu, ktoré pokračovalo v sobotu 14.5.2003 od 7:00 do 14:00 hod. Je to možné, aby prvý deň prišlo k referendu cca 19,80% a na druhy deň cca 32% . Bolo referendum o vstupe SR do EÚ upravené pre požadovaný výsledok alebo nie na to si odpovedzte všetci sami. Ale je dno je isté, že Mikulaš Dzurinda, Pavol Hrušovský a Rudolf Šuster hrubo zneužili svoje funkcie premiéra, predsedu NR SR a prezidenta a hanebné porušili zákon v priamom prenose.

https://www.czsk.net/svet/clanky/sr/referuspesne.html

   Send article as PDF   

Check Also

DenníkN si rád „kopne“ do alternatívnych médií…Na koho príkaz asi?

Ale to len preto, lebo vo svojich článkoch ťahá za kratší koniec. Nestáva sa mi …

5 komentárov

 1. A ten sprostý,hnusný, bezcharakterný polocigán Dzurinda, ktorého sprostá Slovač dva razy zvolila má ešte tú drzosť sa ukazovať v televízii.Takto dopadneme,keď budeme mať za politikov výpravcov vlakov,plagiátorov,mafiánov,feťákov,debilov s veľkou hubou,hercov a podobné „elity“.

 2. Ja som volil proti.
  Horko-ťažko naklamali, že sa zúčastnilo 52%, či koľko, aby bolo platné, a z toho tuším 90% bolo za. Teda ak niekto hovorí, že väčšina sme tam chceli, tak je to podvodník. Bolo to menej ako 50% oprávnených voličov.

 3. Podľa zákona o referende je 48 hodín pred a počas referenda „presviedčanie za určitý spôsob hlasovania v referende slovom, písmom, zvukom a obrazom v informačných prostriedkoch zakázané“.

  Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/893707/pravnici-sa-nezhoduju-ci-vyzvy-na-ucast-v-referende-porusia-moratorium.html

  z toho jasne vyplyva, ze je neplatne, pretoze ta banda navadzala a aj klamala – musite mat viza a podobne veci.

  • V Petržalke bývame oproti volebnej miestnosti nezúčastnil som sa a zaujímavé bolo že účasť proti bežným voľbám bola veľmi slabá. Hneď keď vyhlásili vyše 50% účasť som bol prekvapený Peter

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.