Sorosove SME sa tvrdo postavilo za Fica a spustilo cenzúru kritikov Ficovho atentátu, čo sa to deje?

Nič sa nedeje, nechápavi to aj tak nepochopia. SMER-SD, HLAS-SD, SNS sú globalistické projekty a na ich podvodoch sa podieľajú aj média, lebo ich štredro financujú cez pofiderné a nastrčené firmy, o tom neskôr.

V článku sme, ďalši najmúdrejši novinár začal ukazovať svojú múdrosť a vševedctvo a iných s iným názorom nazývať konšpirátori. Ficovci zaplatili dobre? Alebo zaplatili tí, čo majú v pazúroch aj Ficovcov?

Nová doba, o zdravotnom stave Fica sa nevyjadruje jeho operujúci lekár, ale odborník na koks – Robo Kaliňák. O ľudskom myslení sa nevyjadrujú psychológovia  a vedci, ale novinár Filo.

Tu máme autora, už nie je odborník na covid a vakcíny, ale teraz je aj odborník na strelné poranenia, atentáty, psychológiu, konšpirácie, biológiu mozgu. Odbornosť mu ide z očí.
zdroj: https://komentare.sme.sk/c/23348937/konspiracie-o-atentate-su-stale-len-konspiracie-preco-sme-nachylni-im-verit-a-ako-sa-branit.html

Jakubko utri si mliečko z brady a opusti svoj kompjuter a klávesnicu a navštív nejaké časti Slovenska. Pochopíš, že nie ty si najmúdrejši na svete.

Ľudia uvažujú a natreli to v diskusiách aj Filovi a tomuto článku. Toto nie je nič iné ako primitívna cenzúra, akurát má nový spôsob obhajoby. 

99% komentárov na sme.sk jasné súhlasi s autorom zmazaného blogu a je pohoršená nad cenzúrou SME. Z dôvodu rizika cenzúry sme komentáre takto skopírovali, lebo aj tu hrozí, že sa to premaže. Kali s Počiatkom možno za to smetiarom zaplatia.

Na tomto príklade a “neutajiteľnej cenzúre” sa ukazuje ako málo stačí  a ľudia z rôzných táborov sa vedia spojiť proti tým, čo šíria klamstvá.

K zmiznutému blogu sa vyjadril aj autor ksb fóra, od ktorého bol článok do veľkej miery okopírovaný.
https://ksbforum.info/discussion/673/atentat-na-roberta-fica/p3

   Send article as PDF   

Check Also

Sme vo vojne proti Rusku, dodávame im zbrane a Kaliňákov rezort robí reklamu na NATO

Dúfajme, že úplatný Valabík bude ako prvý stať pri odvodoch do armády. Tu si môžte …

4 komentáre

 1. “EXKLUZÍVNE! Miriam Lapuníková: Ošetrovali sme postreleného Fica. NEUVERÍTE aký bol pacient”

  https://www.youtube.com/watch?v=WUj9wIVj2tc&lc=UgyEVrQ0LJc-_JlW4E54AaABAg.A5BTlWSTpFbA5Bpm0zPhTM

  Stačilo mi vidieť prvých 20 sekúnd…… Kto jej to môže “žrať”? LEN BIOROBOT…. 😀

  • Samozrejme NEBYŤ TOHO ČLÁNKU pána Bolebrucha, tak toto video by NIKDY NEVZNIKLO. 😀 …

  • ani oci kontakt pri tych klamstvach nenadviaze a z jej prejavu je zrejme, ze hovori nieco proti svojej srsti…nominoval ju SMER-SD, tak plni noty…

   • KOKOT SUDCA : musim povedat, ze sudca dal do zapisnice vysluchu, ze zbran nema vyrobne cislo.
    A inde pise, ze zbran je v legalnej drzbe?? Bez cisla??

    CO JE TOTO ZA KOKOTINA?!! Takze niekto vymenil zbran zo skladu zaistenych zbrani ktore mali vybrusene cislo a podhodili tam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *