štvrtok , 18 apríla 2024

Smrť 2 zdravotníkov po očkovani v Taliansku, záhadná diagnóza a spopolnenie

Antonino Mondo (49) bez predchádzajúcich patológií resp. zdravotných problémov, džudista, bol od konca minulého mesiaca hospitalizovaný vo vážnom stave. Po podaní druhej dávky Pfizeru sa Mondo začal sťažovať na silnú bolesť v nohách a iných častiach tela. Do tej miery, že jeho zdravotný stav sa čoraz viac zhoršoval a bolo potrebné ho urýchlene preložiť na jednotku intenzívnej starostlivosti. A nikdy už neopustil toto oddelenie.

Jeho kolega Giacomo Venuto zomrel 6. augusta. Lekári nemocnice Papardo v Messine rýchlo vyhlásili, že AIFE (obdobná inštitúcia jako ŠÚKL na Slovensku) nebudú predložené žiadne správy o jeho prípade, pretože príznaky vaskulitídy už boli prítomné pred očkovaním.

Ale jeho ošetrujúci lekár tvrdí opak: pred očkovaním nikdy nebol žiadny predchádzajúci príznak vaskulitídy. Tak prečo sa lekársky riaditeľ nemocnice Giuseppe Trimarchi ponáhľal uzavrieť smrť zdravotníka týmto spôsobom? Ošetrujúci lekár Sebastiano Tamà, ktorý je tiež Venutovým švagrom, povedal: “Bol na mojom zozname pacientov, odkedy som pracoval ako rodinný lekár v Messine.Vždy sa tešil z dobrého zdravia, bol tiež slušným športovcom. Zdravotník, ktorý pracoval na pohotovosti v Piemonte a potom v resuscitácii, a na 118,si nikdy si nevzal ani deň neschopenky, aj keď mal kanonickú chrípku, išiel do práce, pretože bol zdravým subjektom.

Nulové příznaky vaskulitídy. “Lekár tiež rekonštruuje fázy očkovania. Giacomo Venuto (55) bol medzi prvými, ktorí dostali prvú dávku, keď vakcína dorazila do Palerma už koncom decembra. Druhá dávka Pfizeru mu bola podaná v januári v piemontskom centre. Prvé ochorenia prišli v máji. Bolesť v ramene, kolene, trochu faryngitída. Bolesti, ktoré boli postupne zvýraznené otitídou a inými nepohodiami. Podrobený rôznym odborným lekárskym konzultáciám nebola nikdy stanovená žiadna presná diagnóza až do hospitalizácie na neurológii v Piemonte, kde bol liečený na hypotetický septický stav.

Situácia sa zo dňa na deň zhoršovala, až kým nebolo potrebné urýchlene prejsť na resuscitáciu. A práve na tomto oddelení bol v tom istom čase hospitalizovaný aj jeho kolega Antonino Mondo.Venuto zomiera 5. augusta. “Hypotéza vaskulitídy – vysvetľuje jeho lekár – bola pokročilá len v terminálnom štádiu pacienta. Na to, aby bolo možné mať určité potvrdenie, boli potrebné pľúcne alebo renálne histologické vyšetrenia, ktoré sa nevykonali, pretože by to podľa odborníkov v tomto štádiu nepridalo nič užitočné. Venuto bol spopolnený, ale existujú lekárske záznamy a lekári, ktorí dokážu zdokumentovať to, čo bolo povedané. Treba povedať – uzatvára Tamà – že z nemocnice nikto nepovažoval za vhodné komunikovať buď s rodinou, ani so mnou, ktorý som bol ošetrujúcim lekárom, hláseným ako partner pre zdravotnú oblasť, ktorá mala pacienta na starosti. V tejto veci pôjdem na samý koniec a oznámim všetky anomálie regionálnym zdravotníckym orgánom.”

Ľudia sa pýtajú ako to je možné, ako by toho niekto bol schopný. Farma firmy a hlavne ich akcionári BlackRock a Vanguard majú toľko peňazí, že môžu skorumpovať každého jedného človeka miliónmi EUR. A keby došli, tak si ich vytlačia.
Pod článkom z dôvodu cenzúry zakázaná diskusia.
https://www.rassegneitalia.info/messina-2-infermieri-morti-dopo-il-vaccino-il-medico-di-famiglia-nessuna-malattia-pregressa-neanche-per-giacomo/

https://www.facebook.com/groups/509968623630307/posts/539936480633521/

   Send article as PDF   

Check Also

Ďalšia nečakaná smrť moderátorky, zomrelna na aneuryzmu ako aj iní herci a moderátori, ktorí boli očkovaní

Keď chceli biznis a čo najviac ľudi zaočkovať, vtedy zverejňovali mená každého úmrtia a každého …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *