SMER-SD prijal agendu 2030 už v roku 2015, spolu s Ruskom a Čínou…

Divadelné predstavenie na protiruský a proruský tábor je len zakrývacim manévrom plánovaných zmien smerom k 4. priemyselnej regolúcii.

Pellegrini sa v roku 2019 zúčastnil na Petrohradskom medzinárodnom ekonomickom fóre, spolu s Vladimírom Putinom a čínskym prezidentom Si Ťin-pchingom.

Premiér hovoril hlavne o Agende 2030 pre udržateľný rozvoj. Dokument, ktorý predstavuje súhrn globálnych záväzkov, prijali členské štáty OSN v roku 2015.

Slovenský premiér označil prijatie Agendy 2030 a jej 17 cieľov udržateľného rozvoja za pozoruhodný úspech. „Sme tu, aby sme pochopili, že ide o globálny referenčný rámec vývoja na celom svete, s jasnou víziou a jednoznačnými kritériami, berúc do úvahy štvrtú priemyselnú revolúciu, klimatické zmeny, bezpečnostné hrozby. Nikdy predtým sme nemali univerzálnu stratégiu súdržnosti medzi ekonomickou, sociálnou a environmentálnou politikou. To je Agenda 2030. Potrebujeme, aby sa zapojil každý. Udržateľný rozvoj je našou povinnosťou voči budúcim generáciám,“ konštatoval Pellegrini na ekonomickom fóre.

Tieto zmeny by ľudia vo svete bez COVID-19, vojny na Ukrajine neprijali. Preto sa ozýva čoraz viac hlasov o tom, že COVID-19 aj vojna na Ukrajine predstavujú dohodu svetových mocností s cieľom zaviesť radikálnu zmenu populácie a prechod na procesy agendy 2030, 4. priemyselnej revolúcie.

Zdroje:
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/515045-pellegrini-medzi-elitou-na-fore-sa-jaga-limuzina/
https://www.vlada.gov.sk/predseda-vlady-sr-peter-pellegrini-navstivi-rusku-federaciu/?pg=2

   Send article as PDF   

Check Also

Vláda prijala zákony, ktoré umožnia cudzincom a utečencom ľahšie získať prácu na Slovensku

Podľa správy na Slovensku potrebujeme ľudí v automobilovom priemysle pri prechode na elektromobilitu. Namiesto toho, …

One comment

  1. Mali ste dobré informácie, teraz len štvete, strácate objektívnosť…Vaša úloha štvať proti všetkým, sklamali ste admini🤔

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *