nedeľa , 16 júna 2024

Kamil Jakub: V pozadí prebieha zavádzanie totality a strata súkromia

Schválili v európskom parlamente EuID, teraz digitálne euro, prichádza pandemická zmluva s WHO, schválili digitálne očkovacie pasy, berú domy, berú chovy a pestovanie, berú autá, berú slobodu, berú deti pod dohľad Bruselu, zobrali energie, zobrali drevo a plyn, zvyšujú ceny, ktoré boli prijaté ešte v roku 2016…….to Vám ozaj nevadí?

Všetci politici to vedia pretože už niekoľko rokov to prijímali a schvaľovali spoločne s Bruselom, s WHO, s OSN, s WEF…… viete o všetkom a vy stále čakáte na čo?

Ťahajú Vás na večerné pochody, ktoré dokazujú, že v skutočnosti ide o zakrytie schvaľovania totality z Bruselu.

Príklad taká samotná eiDA sa prijala ešte v roku 2014, ktorá je práve o umelej inteligencii, o EuID, o digitálnej peňaženke, o digitálnom eure a atď atď….no vy čakáte, že práve vo voľbách na jeseň sa niečo zmení?? Niekto to zmení?
Nič sa nezmení, a ani nikto to nezmení!!
Spýtajte sa na to svojich predsedov strán, že prečo o tom všetkom mlčia! Sledujete ich falošné vystúpenia a v pozadí schválili Totalitnú kontrolu?
Všetci rozprávate, že ste za výstup z EÚ, z NATO, proti WHO, proti digitalizácii, proti financovaniu politikov……

Ak chceme zachrániť to čo sa ešte dá, tak sa pridaj a nečakaj na voľby, ktoré aj tak nič nezmenia. To nikoho z Vás nenapadlo, že počas tých posledných rokov politici nič nespravili, ale zavádzali a zavádzajú akože protestmi, pochodmi a podobne??
Alternatívne médiá spoločne s tými v Tv vždy dookola o tom jednom istom, nepovedia ľuďom pravdu, že čo schválili, prijali. Položte si otázku, že prečo.

 

Viete prečo voľby až po máji? Pretože sa musí prijať pandemická zmluva s WHO, dokončiť kompletnú digitalizáciu proti vlastným občanom SR!
Teraz sa potichučky vytvára EÚ federácia, kde prichádzame o suverenitu a Vám to vôbec nevadí pretože niektorí hovoria ľuďom, že EÚ sa sama rozpadne. Nie je to pravda! Vzniká EÚ federácia!!

 

Digitálne euro Vás oberie o všetky úspory, o slobodu… Digitálna peňaženka s EuID spoločne s digitálnym eurom bude prepojené aj s vašim digitálnym očkovacím pasom. Bude jednotný QR kód. Potom čo urobíš, keď od nového roka toto všetko ide povinne do zákonov v celej EÚ!? Kam ujdeš, čo budeš mať, čo si kúpiš, čo budeš môcť písať a hovoriť, keď ti všetko zablokujú jedným kliknutím ??
Chceš žiť v takejto totalite, alebo už niečo pre to aj urobíš?

Tu máte jeden z dôkazov klamára Fica, ktorý hovorí, že je za federalizáciu EÚ.

kópia:

   Send article as PDF   

Check Also

V Rusku sa koná ekonomické fórum, vstupné takmer 20 000 dolárov a negatívny PCR test podmienka

V Rusku sa koná v St. Peterburgu 5-8.6.2024. Plné označenie Saint Petersburg international economic forum …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *