pondelok , 20 mája 2024

SMER-SD a Fico chcú obnoviť hranice Ukrajiny, vrátane vrátenia Krýmu Ukrajine

Fico ako správny chazarský podvodník jedno rozpráva, druhé robí. Pred voľbami proruský, po voľbách proukrajinský.
Pred voľbami množstvo reči o podpore Ruska, samá kritika Ukrajiny. Voľby sa skončili a podpora sa obrátila, SMER-SD odmieta nové hranice a získané územia Ruskom. SMER-SD chce predvojnové hranice, vrátane vrátenia Krymu Ukrajine.

Blanár na na zasadnutí Severoatlantickej rady v Bruseli rokoval aj so svojím ukrajinským náprotivkom Dmytrom Kulebom. „Slovensko podporuje zvrchovanosť a územnú celistvosť Ukrajiny v medzinárodne uznaných hraniciach. Ich akákoľvek násilná zmena vytvára medzinárodný precedens, ktorý je pre nás neakceptovateľný,“ uviedol Blanár.

zdroj:
https://standard.sk/505838/blanar-slovensko-bude-pokracovat-v-zavazku-vynakladat-na-obranu-dve-percenta-hdp

Ďalšie zdroje:
https://www.teraz.sk/utok-na-ukrajinu/blanar-slovensko-bude-pokracovat-v-p/757662-clanok.html

 

 

   Send article as PDF   

Check Also

Školy nakupujú techniku cez nastrčenú firmu Aricoma s väzbami na rodisko Počiatka

Množstvo položiek na strane 7: https://crz.gov.sk/data/att/4932058.pdf Na čo je učiteľom takto výkonný notebook? https://www.hpobchod.sk/productOpt.asp?konfId=5G391ES Vzhľadom …

One comment

  1. rabín Fitzo vždy inak kázal a inak robil ! Navyše, všetci rozkladači právneho štatu mu behajú popod okná a verejne mu nadávajú a organizujú protesty! Krvava Mary Kolík čo mu zabila kolegu Lučanského chodí naňho pľuť do TV ako Ilse Kochova z Buchenwaldu! Normalne začínam veriť, že ešte jedneho dňa v budúcnosti ho táto BACHARKA osobne dokope v Ilave či Leopoldove! Rád by som vedel čo také vážne rieši jeho Sanhedrin, keď mu zločinci behajú po dvore!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *