utorok , 16 apríla 2024

Slúžia vojny na ukradnutie dôležitých historických nálezov a prepisovanie dejín? vyzerá to tak. A všetci sa spolu dohodujú.

Informácie dokladujú, že predkovia nášho vyspelého sveta pochádzajú z oblasti Sýrie, Iránu, Izraela. Aká to je náhoda, že práve tieto štáty sú vo vojnách a práve v týchto štátoch islamskí teroristi ničili historické pamiatky. ISIS, ktorých podľa viacerých zdrojov vytvorili iné štáty. Kde sú teraz? Zrazu zmizli? ISIS? Koľko sme o nich počúvali ako sú všade…
https://www.cambridge.org/core/journals/antiquity/article/abs/isis-and-heritage-destruction-a-sentiment-analysis/CDABFFEB67F138A6B96AD45EA05A026E
https://en.wikipedia.org/wiki/Temple_of_Bel
https://en.wikipedia.org/wiki/Monumental_Arch_of_Palmyra

2. vojna v Perzskom zálive bola vedená štátmi OSN pod vedením USA proti Iraku. Výsledkom bolo ukradnutie vyše 4000 historických nálezov. Pričom správy hovoria o omnoho väčšom počte.
https://en.wikipedia.org/wiki/Archaeological_looting_in_Iraq
Ešte pred vojnou na Ukrajine došlo k rozkradnutiu viacerých historických zbierok. Jedným z nich je aj skitský poklad, ktorého mnohé časti zmizli.
https://www.postoj.sk/v-skratke/3229/skytsky-zlaty-poklad-patri-ukrajine

Na Slovensku to máme podobne. Protislovenský chazar Pieta je na čele archeologických výskumov. Záhadne, kde niekde sa niečo nájde, tak cez noc to rozkrádajú. Otázne je, či Pietovi ľudia, to by mala polícia vyšetrovať. Pieta neznáša Slovákov a všetko slovenské a všade vidí iné národy…. Niet sa čomu čudovať, nie je Slovák. Navýše podvodník z podvodného Rotary clubu.
https://www.rotary2240.org/cs/klub/rc-nitra/clenove/
https://www.inenoviny.sk/vacsina-obyvatelov-madarska-su-slovania-a-slovacia-maju-viac-ako-8000-rocne-etnicke-geny/

Slobodomurár Pieta namiesto toho, aby dal skúmať hrobku na Slovensku  – tak najvýznamnejši nález odoslal do Nemecka. Pritom skúmanie by stálo podstatne menej ako sme napríklad vyhodili na nezmyselnú očkovaciu lotériu. Na nezmysly sú, na dôležité veci nie. Ale o to ani nejde,  Pieta tam je na prekrúcanie dejín Slovákov a Slovanov. A všimnite si, takíto potkani sú skoro na každej vedúcej pozícii.
https://www.poznatsvet.cz/clanek/slovensky-tutanchamon.html

Nález v Lietavskej lúčke, významne pohrebisko. Cez noc ho údajne vykrádali. Znova. Aká náhoda… že pán Pieta. Nepoznáte tých zlodejov osobne?
https://www.dialnice.info/viewtopic.php?f=35&t=14539
https://spravy.pravda.sk/regiony/clanok/210417-nova-dialnica-skryva-davnu-historiu/

Za Ficovej vlády unikátny nález pod hradom v Bratislave zabalzamovali a skryli, vybudovali tam garáže. Ďalšie skrývanie dejín a rozkrádanie našich pamiatok.
https://www.topky.sk/cl/10/1476937/Posledne-KO-pamiatkam-Bratislavskeho-hradu–Budeme-mat-viac-parkovacich-miest-ako-Louvre-

Počas vojen sa obsadia územia, kde sa nedostane nikto a dosadení ľudia hľadajú historické nálezy. Tie väčšinou verejnosť nevidí. Prekrúcajú a prepisujú tak históriu? Vadí im, keby ľudia zistili svoju pravú minulosť? Že nie sme z opíc (z opíc sú hlavne tie opice, čo vykonávajú pedofilné aktivity a vedú vojny…).

Politika je len divadlo na zakrytie podstatných vecí, odpútanie. Politici sú pudovo nízki a primitívni jedinci závisli na drogách, alkohole, peniazoch a sexe. Iné hodnoty u nich nečakajte.

Ak máte viac inforámcii, píšte nám na e-mail: inenoviny.sk@yandex.com alebo do komentárov.

   Send article as PDF   

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *