štvrtok , 25 júla 2024

Slávna mladá herečka podstupila eutanáziu pre nevyliečiteľnú chorobu ako dôsledok očkovania na COVID-19?

Slovenská herečka účinkujúca v niektorých amerických snímkach Katarina Pavelek sa rozhodla podstúpiť asistovanú samovraždu vo Švajčiarku. V alpskej krajine je tento postup legálny. Dôvodom boli závažné zdravotné problémy, za ktoré podľa nej nieslo zodpovednosť očkovanie.

Herečka sa zmieňovala o diagnóze myalgická encefalomyelitída (ME), ktorá je známa aj ako chronický únavový syndróm spojený s bolesťou svalov a zápalom mozgu a miechy (CFS). ME/CFS je komplexné ochorenie a v súčasnosti nepoznáme jeho príčinu.

Dodala, že má zároveň podozrenie aj na amyotrofickú laterálnu sklerózu (ALS), známu aj ako Lou Gehrigova choroba. Ide o zriedkavé neurologické ochorenie, ktoré postihuje motorické neuróny, ktoré ovládajú dobrovoľný pohyb svalov.

Herečka svoje problémy spojila s posilňovacou dávkou očkovacej látky na COVID-19.

„Posilňujúca vakcína, ktorú som dostala pred vyše rokom, totálne zničila moje zdravie, moje telo a môj život. Niet inej cesty, ako ukončiť moje utrpenie, ako cez rozhodnutie, ktoré som spravila,“ napísala.

„Táto choroba ma ochromila, znemožnila mi pracovať alebo viesť spoločenský život a nie som už vôbec schopná si užívať život. Dýchanie sa pre mňa stalo ťažším a ťažším a bolestivým a funkcia mojich pľúc sa zhoršovala,“ dodala.

Práve očkovanie posilňovacími dávkami je spojené s množstvom neurologických ochorení, autoimunitných ochorení a nádorov. Najviac postihnutí sú ľudia trpiaci 3 a viacerými dávkami. Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou nefunguje ako by mal a nie je dostatočne prepojenie s patológiou a SÚKLom a tak veľká časť zomrelých po očkovaní, ak nie drvivá väčšina sa do spojitosti ani len nedá. Z dôvodu, že u väčšiny očkovaných sa pitvy nevykonávajú, spojitosť nie je možné ani zistiť. Pribúda prípadov postihnutia nervového systému, ktoré majú príznaky ako prionózy. Veľmi časté sú aj rôzne herpesvírusové ochorenia, boreliózy a iné, často ako dôsledok oslabenia imunity následkom očkovania.

zdroj: https://standard.sk/380149/slovenska-herecka-hrajuca-v-hollywoode-podstupila-eutanaziu

   Send article as PDF   

Check Also

Zomrel ďalší očkovaný športovec – 47 ročný Zdeno, posmieval sa z neočkovaných

Tragická udalosť na Spartan Honor race vo Vojenskom obvode Záhorie! Počas vytrvalostných pretekov silných mužov …

One comment

  1. v tom FB komente hovori aj o ALS – amyotrofna later skleroza – cize velmi skr. povedane pomaly sa rozpadavajuca nervova sustava

    Mozem potvrdit, ze v mojom okoli je vela povaxin. autoimunit. ochoreni.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *