štvrtok , 25 júla 2024

Ročne v EÚ je nezvestných vyše 200 000 detí, končia u pedofilov, satanistov, na orgány…

Lekár upozornil na svojom profile:

V roku 2022 bolo v USA vyše 300 000 stratených detí. V EÚ ročne je stratených vyše 200 000 detí.
Práve na najvyššich miestách sa vyskytuje najviac deviantov a zvrátených ľudí, ktorí sú súčasťou rôzných spolkov, vrátane satanistických. Navonok sa hrajú na rôzne strany, zamestnávajú ľudí nezmyslami a ich jediným cieľom je chrániť siete zločincov, mafie, skutočnej mafie..o ktorej sa nehovorí verejne a tam je jedno, či je niekto Rus, Ukrajinec, Američan..všetci spolu kolaborujú…
Čo všetko robia s deťmi, by väčšine prišlo zle. Od satanistických obiet až po sexuálne zneužívanie.
Deťom sa reálne nikto nevenuje (nerátam podvodné mimovládky napojené na parazitovanie na štátnych financiách). Najbezbrannejšie stvorenia sú najväčšim lákadlom obzvlášť pre satanistov.
Tejto téme sa nevenujú ani politici. Niektorí z nich sú podozriví z pedofílie. Je potrebné viac hovoriť o tejto téme, reálne..nielen vyciciavať eurofondy a dotácie príživnikmi z mimovládok, ktorí často tieto deti zneužívajú. Podobne ako mnohí kňazi a rôzní animátori z táborov. Práve prácu s deťmi si z mužov často vyberajú ľudia s pedofilnym cítením.
Teším sa každému počinu, ktorý na túto najtemnejšiu stránku zdegenerovanej civilizácie poukazuje. Chráňme deti a nebojme sa postaviť zlu.
zdroj:
   Send article as PDF   

Check Also

Červenovlasá pani bola v Handlovej pred atentátom 4 hodiny, čo tam robila? Stála vedľa strelca a Fico jej podal ruku.

Páni v červenom, ktorá tam stála vyše 4 hodín, keď sa jej pýtali, či priamo …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *