streda , 27 októbra 2021

Rany na hlave Jozefa Chovanca po úderoch obuškom?

Viacerí čitatelia nás upozornili na časti videa, kde Jozefovi vidieť zadnú časť hlavy s otvorenými ranami a poukazali na jeho zatiahnutie vpravo dolu, mimo záber kamery, v 8:30 minúte 60 minutového videa. Vtedy pravdepodobne jedna zo sadistických policajtiek, na videu si užíva obušok v ruke a hrá sa s nim a vidieť, že jej to robí potešenie, ho udierala po hlave.

Manželka Jozefa Chovanca od úvodu kritizuje pomalé vyšetrovanie a sudkyńu, o ktorej hovorí, že neurobila za 2,5 roka nič. Veci sa pohli, až keď jej po 2,5 roku poskytli záznam z jednej kamery – 60 minút. Napriek tomu, že Jozef bol v cele niekoľko hodín. Vyhovorili sa, že sa im pokazilo zalohovacie zariadenie. Záznamy z ostatných kamier neposkytli, tých sú desiatky na letisku a nahrávali presun Jozefa až z lietadla. Taktiež chýba záznam z priestoru mimo cely, kde sa zdržiavali sadistickí policajti. Manželke odmietli poskytnúť aj zvukový záznam.

Slovenský veľvyslanec v Bruseli – otec Bratislavského primátora Valla – Stanislav Vallo vedel o prípade od prvých dni. Nijako nepomohol manželke Chovanca prípad vyšetriť. Navyše jej nepomohli ani finančne a právnikov si platila zo svojich nákladov. Pýtame sa, kde sú všetky mimovládky, ľudskoprávne organizácie? Kto vám plati za mlčanie? Selektujete ľudí podľa národnej príslušnosti?

Check Also

Štatistický úrad kontroluje domácnosti, ich majetok a spotrebu – šíri sa internetom

Na internete sa šíri správa, kde má štatistický úrad kontrolovať domácnosti, ich majetok. Vďaka za …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.