Rakúsky parlament odmietol vystupenie prezidenta Ukrajiny a jeho jednostranný pohľad

27.3.2022: Prezident Ukrajiny Zelenský chcel vystúpiť v rakúskom parlamente. Ten mu však vystúpenie odmietol z dôvodu neutrality Rakúska a odmietli aj jednostranný pohľad Zelenského. Stanoviská Ukrajinského prezidenta označili ako jenodstranné zobrazujúce len pohľad jednej strany.

Zelenský kritizoval západné štáty za nedostatočnú odvahu v boji proti Rusku. Zelenský by chcel, aby sa do vojny s Ruskom zapojili aj ostatné štáty. Tým nepriamo volá po svetovej vojne.

zdroj:
https://srbin.info/en/svet/austrijski-parlament-odbio-da-slusa-zelenskog-on-ih-nazvao-nedovoljno-hrabrima/
https://www.thelocal.at/20220324/explained-why-austria-wont-allow-ukraines-zelensky-to-speak-before-parliament/

 

   Send article as PDF   

Check Also

Napriek divadelnému nepriateľstvu tovar z Ruska sa pravidelne vyváža do USA

V Nemecku zadržali loď s uránom a drevom z Ruska na palube Nemeckí colníci zadržali …

9 komentárov

  1. Ten nacistický sajrajt už měl dávno čichat ke kytičkám ze spodu. Neumí nic jiné než dejte, dejte, pomozte. Ať ten podvodník sáhne do svého konta které ukroušům ukradl, vše co ukrouši dostali je na kontě zelenskéko v Kostarice, mimo jiných.

  2. Niekde som čítal, že Ukrajinci mučia vojakov. Toto nezostane bez povsimnutia Putina.
    Ešte stále som nenašiel diskusiu naších odborníkov, prečo vznikla táto vojenská invázia. Určite cieľom nebolo zbombardovanie nemocnice a podobných objektov.

  3. Zelenskyj nemá ani tú slušnosť a charakter,aby poďakoval štátom, ktoré prichýlili ukrajinských utečencov,namiesto toho len žobre o zbrane a ukazuje sa každý deň pred kamerou z nejakého bunkru.Veď od majdanu uplynulo osem rokov,za ten čas sa mal stihnúť vyzbrojiť.Keby sa bol dohodol s Putinom o neutralite Ukrajiny,tak by sa tam teraz nebojovalo.Vojnový štváč Zelenskyj, podplatený Amerikou je príčinou vojny.

    • Volodymyr je len nastrčený pajác. Keby nehovoril to, čo hovorí, tak ho jeho zaoceánski majitelia nechajú zlikvidovať a hodia to na Rusov.

  4. Či to je natočené v Hollywoode, neviem. Došlo mi to.
    https://t.me/WarDonbass/53069

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *