Psychopat Gates chce brutálnu karanténu po vzore Austrálie a Šanghaja

Austrália spolu so Šanghajom zaviedli najtvrdšie opatrenia počas “COVID-19 pandémie”. Ich prístup sa nazýva zero covid. Ľudi uzatvárali doma, políciou kontrolované zákazy vychádzania, zatváranie ľudí do karanténnych centier.

Práve nedávno psychopat Gates vystúpil v Bratislave. Je dosť možné, že opätovne Slovensko bude experimentom v Európe, ktorý začne toto šialenstvo na príkaz zločincov z okolia Gatesa.

https://rumble.com/v132c4n-bill-gates-pitches-global-pandemic-quarantine-team-at-ted-2022.html

 

   Send article as PDF   

Check Also

Eštok kryje šikanu z Lidla, ktorá sa udiala počas COVID teroru, 25.3.2024 bude zhromaždenie na súde.

To boli sľuby Fica, SNSkárov, ako sa budú vyšetrovať COVIDové zločiny, ako zatvoria Lipšica. Lipšic …

6 komentárov

 1. Gates je len figúrka, bezvýznamný vývesný štítok.
  Tvrdý lockdown v Číne už nieje dielo elity USA ale aj Globalistov, ktorí zámerne posilňujú covid diktatúru USA vo svete. Cieľ – úplné vyradenie – odstavenie vplyvu USA vo svete.
  Globalisti organizovali aj protesty kamiónov.
  Zvýšia naviac covidovy – ekonomický tlak (čo rozpútala USA elita) na obyvateľstvo a paradoxne zároveň budú podporovať národné projekty, strany, hnutia. Všetko sa bude budovať od spodu od ľudí, nie z vrchu. Lenže tomuto smerovaniu sa chcú postaviť do čela a využiť energiu národných síl pre svoj prospech a ciele a na vyradenie elity USA a USA poskokov – a to v celom svete. Potom začnú aj čistky USA poskokov po celom svete v rozsahu nevidanom. Gatesa čaká tiež koniec (väzenie, kľučka a pod.) keďže on patrí k Elite USA.

  • Tvrdý lockdown v Číne je dôsledok čínskej mentality. Stačí si spomenúť na “kultúrnu revolúciu” – tiež rúbali hlava-nehlava bez ohľadu na následky.
   Alebo vyvražďovanie vtákov, aby nevyzobávali úrodu, čo malo za následok premnoženie hmyzu, alebo vyvražďovanie cibetiek, lebo Číňania verili, že od nich pochádza SARS.

   Austrália je iný prípad – možno zdedená anglosaská bezcitnosť, ako vieme, Austráliu Británia osídľovala zločincami.
   Ale netreba si robiť ilúzie, že niekde je sloboda, je to celoplanetárne koordinované.

 2. Ktovie vlastne čo sa naozaj deje v čine

 3. Je nad slnko jasné, že na jeseň sa niečo chystá. Ešte stále veríte že minulý režim bola diktatúra, tak teraz bude fašizmus.

 4. Celý COVID bol a ešte vlastne stále je jeden veľký celosvetový sociálny experiment, taká “rozcvička” na ďalšie veľké veci, ktoré ešte len prídu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *