piatok , 19 apríla 2024

Prečo Trump nedal milosť Assangeovi, Snowdenovi? ale uprednostnil mnohých podvodníkov a zločincov prepojených aj na demokratov

Milosť, amnestia…resp. oslobodenie od trestného stíhania, väznenia…sa v USA označuje ako pardon.

Steve Bannon –

Elliot Broidy – bol vyšetrovaný a označený za zahraničného agenta. Ovplyvňoval úrad Trumpa s cieľom zastaviť vyšetrovanie podvodu v Malajzii. Broidy má židovský pôvod, paradoxne obchodoval hlavne so Saudskou Arábiou a Spojenými arabskými emirátmi. Po útokoch na dvojičky sa stal členom Židovskej republikánskej koalície. Na prezidentskú kampaň v roku 2004 Georga Busha dal 300 000 dolárov. V roku 2006 hosťoval zbierku pre Busha, vyzbierali 1 000 000 dolárov. Broidy bol obvinený a vyšetrovaný z viacerých trestných činov. V roku 2017 čelil sexuálnem škandálu s playmate,  ktorý sa odohral v 2018, to viedlo k tehotenstvu a následne playmate šla na potrat. Trumpov osobný právnik Cohen dohodol pre Broidyho zaplatenie 1,6 milióna dolára za umlčanie playmate. V roku 2020 bol obvinený za lobbovanie na vládu Trumpa v prospech Číny a Malajzie, za čo zarobil milióny dolárov. Bol odsúdený na trest odňatia slobody na 5 rokov. Trump mu na konci svojho obdobia udelil amnestiu.

Elliot Broidy(vľavo) s izraelským premierom Netanyauhom
Elliot Broidy(vľavo) s izraelským premierom Netanyauhom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zdroj: https://www.theguardian.com/us-news/2021/jan/20/trump-pardons-and-commutations-the-full-list

 

   Send article as PDF   

Check Also

Pedofil Eppstein poskytoval deti najbohatším mužom sveta, mnohé deti sa už nikdy nenašli…

Prípad pedofila je napojený aj na izraelské tajné služby, o mnohých blízkých Eppsteina aj o …

2 komentáre

 1. Treba povedat ze aj Trump ma za sebou xidovsku (chazarsku) lobby. Jeho Ivanka ma muza Kushnera.

  Broidyho obchody so SAE nie su paradoxom az do takej miery, pretoze aj v Emiratoch su hebrejski Arabi – cize arabski zidia.

  Jedneho som nasiel aj na Slovensku, v diskusii, je lekarom s takou pestrou reputaciou :
  https://www.azet.sk/firma/289144/mudr-mohamed-abu-zaid-lek-humanita-s-r-o/
  A jeho zena 10 rokov podpisovala dotacie pre seniorske domovy v okrese Presov…tych komentov tam mal vyrazne viac, asi to premazali kamosi z azetu.
  Ked si Pellegrini premazava (cenzuruje) komenty, mozu aj ini.
  https://karollabas.blog.sme.sk/c/553911/uvadzanie-ludi-do-omylu-ako-pracovna-metoda-petra-pellegriniho.html?ref=viacrubrika

  Amerika bola postavena na peknych pilieroch, novodobej ludovej demokracie.
  Sionisti ten system doslova ukradli, oni ho kupili a to predovsetkym sposobom v roku 1919 – zrusenie zlateho standardu, t.j. naviazanie objemu dolarov na zlato v trezore. (udialo sa to hned po bolsevickej revolucii – financovanej zlatom. Lenin a spol vsetko zidia.)

  FED (Federalna rezervna banka) je dodnes sukromna firma, od ktorej si USA berie USD. To bolo aj nedavno formou QE, kedy FED bral firemne aj statne dlhopisy a pistal USD do systemu, aby Amerika neumrela.

  Posledne volby ukazali, ze v USA je demokracia kompletne odstavena, pochovana. Mnoho zakonov ma USA dobrych, aj v trestnom prave aj financnom aj vnutorna sprava – a prave preto su proti napr zakonu FARA na Slovensku.
  Znamy 2. Dodatok Ustavy USA o noseni zbrani je o tom, ze obcania maju zabranit (zbranami) prevzatiu statu inymi silami, t.j. je to forma domobrany. (www.ucps.sk)

 2. Doplnim, ze Assange nemohol dostat milost od Trumpa, pretoze DeepState (stat v state) by mu zastrelil alebo zrutil (v helikoptere) rodinu.

  USA davno nepatri Americanom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *