štvrtok , 25 júla 2024

Poslanec Pellegriniho strany HLAS-SD – Raši podporuje nosenie rúšok a chce, aby o situácii viac rozhodovali odborníci

Vypočujte si Rašiho ako podporuje nosenie rúšok a opatrenia krizového štábu. Toho štábu, kde sú mnohí podvodní absolventi Krčmerýho Univerzity, mnohí ktorí sa tam dostali po známosti, sú napojení na farma firmy a firmy zarábajúce na testovani. Aby ste to pochopili, by ste museli poznať minulosť Rašího, ten bol zapojený do viacerých predražených zákazok v zdravotníctve, najmä v súvislosti s Pavlom Paškom.

   Send article as PDF   

Check Also

SMER-SD, HLAS-SD sa spojili s KDH, Progresívnym Slovenskom a podporujú prijatie digitálneho eura a totálnu kontrolu nad občanmi EÚ

Za prijatie digitálneho EURa hlasovali: poslanci SMER-SD (Daniel Karas, Igor Válek, Dušan Muňko), HLAS-SD(Zdenko Svoboda, …

2 komentáre

 1. Ked sa lekar dostane do sektora informatiky a investicii, tak to aj dopadne.

  Dnes sa dozviem ze sefom PPA ma byt clovek z Deloitte…

 2. Na Slovensku sa od 15.11.2020 chystajú masové protesty proti Igorovi Matovičovi a jeho totalitnej vláde.
  Asi najväčším bude ten plánovaný na 17.11.2020, ktorý Matovič sľubuje “vyčistiť od podlahy”, ako sa vyhrážal na sociálnych sieťach. To sa mu už ale nepodarí. Má proti sebe skoro celý národ a už aj časť silových zložiek toho má naozaj dosť.
  Situácia je ale mimoriadne vážna. Americký “Deep State” je cez Matoviča a médiá rozhodnutý rozpútať na Slovensku teror. Útok je naozaj masívny. Slovákom je dnes už doslova na vracanie, keď počujú tie kvantá lží na mainstreamových médiách. Mnohí to už dokonca odmietajú počúvať. Informujú sa navzjom či cez alternatívu.
  Aj preto bude účasť masívna. Samozrejme niektoré strany sa teraz účelovo pridávajú k výzvam k manifestácii.
  Pozoruhodné je však, že teraz mimoriadne polulárny bývalý premiér Peter Pellegrini (po opustení Smeru – SD a založení svojej novej strany Hlas sociálna demokracia) vyzýva slovákov aby 17. nikam nechodili, ale namiesto toho zapálili sviečky!!!
  Symbolika tohoto odporúčaného gesta ale nemusí byť každému ihneď jasná. Je treba si uvedomiť, že ľudia ktorí sú jeho pánmi sú posadnutí symbolikou. Sviečky sa zapaľujú mŕtvym (pripomínam, že slováci tak nemohli urobiť na Sviatok pamiatky zosnulých) takže teraz majú zapáliť sviečku… Slobode, Ústave a Demokracii!
  Treba si rýchlo uvedomiť, že Pellegrini má úplne rovnakú agendu ako Matovič a aj navlas rovnakú zahraničnú podporu, no on nie je šialenec ale pragmatik… VEĽMI sa obávam toho, že tento človek dovŕši po Matovičovi definitívnu skazu Slovenska. Stačí sa pozrieť na ľudí, ktorými sa obklopil a dobre si vypočuť hlavne to čo nikdy NEHOVORÍ.
  Nanešťastie na Slovensku momentálne nexistuje ani jedna silná reálna alternatíva, ktorá by sa postavila proti tzv. štandardným stranám, ktoré môžu byť jednoducho chápané ako jedna strana s viacerými príchuťami. Kotlebové ĽSNS nie je pre obrovskú časť slovákov prijateľnou stranou. Navyše všetko naznačuje tomu, že celé ĽSNS je akýmsi účelovým protipólom (a v skutočnosti partnerom) štandarných strán. Harabínova Vlasť to je Harabín sám. Navyše je to bývalý Mečiarovec. Je rovnako neprijateľný pre veľkú časť Slovákov.
  Nie je tu nikto kto by momentálne zjednotil národ.
  Vychádza mi, že v danej situácii môže Slovensko zachrániť už len zázrak.
  Ale zázraky sa stávajú… a preto treba 17.11. zabudnúť na to čo nás rozdeľuje a spoločne ísť vyhnať psychopata aj s jeho bandou a pokúsiť sa zachrániť Slovensko.
  Ak to TERAZ neurobíme už NIKDY nebudeme mať druhú šancu.

  Martin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *