štvrtok , 18 júla 2024

Politická objednávka zatýkania prekryla možnosť vyšetriť GORILU

Trápne divadlo ohľadom zverejňovania výpovedí zo spisov Jankovskej, Bodora, Gašpara, Kováčika a iné, len potvrdzuje moje dávnejšie vyjadrenia, že účelom týchto bombastických zatýkaní v sprievode médií je len a len POLITICKÁ OBJEDNÁVKA, ktorej účelom sú:

  • zbavovanie sa svedkov a spolupáchateľov trestnej činnosti, keďže Jankovskú, Kováčika a celé policajné komando v zložení Bodor, Gašpar, Hraško, Krajmer, Makó a spol. využíval pre svoju trestnú činnosť aj ESET v kauze Carlton, ktorý použil aj sudcov z kauzy Búrka
  • ďalej ich služby využíval aj Juraj Široký v kauze Váhostav pričom z Threemy je jasné, že v prospech Širokého Kočner falšoval dokumenty vyšetrovania vo Švajčiarsku a pomáhal mu zločinecký prokurátor Trnka.
  • Kováčik, Gašpar, Hraško čo pre Haščáka kryli Gorilu. Jankovská, ktorej komunikácia z Kočnerovej Threemy bola zverejnená, je známe že pre Pentu zabezpečovala víťazstvo v konkurzoch v mojej kauze ja proti Mecom Group.
  • ďalej je kauza dnes už väzobne stíhaných bývalých príslušníkov SIS . František Polák a bývalý riaditeľ kontrarozviedky Ľubomír Arpáš.

Všetky osoby, ktoré v tomto článku spomínam budem menovať ešte raz.

Matovičova vláda opäť len prekrýva svoju neschopnosť čeliť pandemickým výzvam.

Ja ale začínam mať vážne obavy, že to čo vyzerá ako neschopnosť je účel čo svätí prostriedky a jeho VLÁDA MÁ ZA CIEĽ EKONOMICKY ZLIKVIDOVAŤ KRAJINU, PODNIKATEĽOV A OBČANOV.

Podľa mojich informácií, aj podľa zverejnených výpovedí, nikdy neboli vyšetrovateľmi bližšie dotazovaní k najväčšej korupčnej kauze v dejinách údajne demokratického Slovenska, v kauze GORILA kde Dzurinda, Mikloš, Rusko, Malchárek privatizáciou rozdali Haščákovi a jeho Pente to najlepšie a najvýnosnejšie čo naši rodičia vybudovali.

Jankovská mohla usvedčovať Pentu z korupcie a ovplyvňovania súdov, marenia spravodlivosti, to isté mohol žiadať aj vyšetrovateľ od Kováčika, Bodora, Gašpara,Hraška, Krajmera, Poláka, Arpáša, Maka aj Zoroslava Kollára, ktorý toho vie o Haščákových zločinoch omnoho viac ako taký Kočner.

Zbabelí a asi aj veľmi skorumpovaní vyšetrovatelia horespomenutých káuz opäť len plnia POLITICKÚ OBJEDNÁVKU LIPŠICA,ktorý momentálne riadi všetky zložky spravodlivosti na Slovensku.

Lipšic ovládol po zatknutí Kováčika kompletne Úrad špeciálnej prokuratúry.

Po odchode Čižnárovej nástupkyne Viery Kováčikovej už aj Generálna prokuratúra bude ovládnutá – a to bez rozdielu kto sa stane novým generálnym prokurátorom, keďže všetci kandidáti sú Lipšicove biele kone.

Najvyšší súd už ovládal dlho a ten slávny Ústavný súd má už tiež dlhú dobu pod kontrolou.

Vyšetrovatelia teraz umlčiavajú všetkých obvinených vo veciach, o ktorých by tiež chceli vypovedať proti Haščákovi a Pente, dokonca aj proti Lipšicovi, Pčolinskému, Kiskovi aj Matovičovi.

Súčasné dianie ohľadom vyšetrovaní rôznych káuz OKREM HAŠČÁKOVEJ GORILY a ESEŤÁCKEHO CARLTONU a aj ďalších umlčaných podvodov a daňových káuz Kisku, či Matoviča, jasne DEMASKUJÚ SKUTOČNÝ POLITICKÝ ZÁUJEM na umlčaní týchto svedkov.

Polícia a prokuratúra už nikdy nebude mať takú možnosť , toľko svedkov pokope a pod tak obrovským tlakom ako teraz,aby sa dnes vyšetrili, získali výpovede a dôkazy k najväčšej korupčnej kauze Gorila, proti najväčšiemu zločincovi a bielemu golieru, o rozkradol Slovensko, riadi silové rezorty, rezorty spravodlivosti cez Lipšica a celú vládu, až po tie najposlednejšie rezorty.

Všetko čo sa tu v súčasnosti deje len posilňuje moc Haščáka nad politikmi, inštitúciami, spravodlivosťou a občanmi Slovenska…

Stáva sa stále viac neohroziteľný a nedotknuteľný.

Na záver len toľko, že teraz máte všetci v rukách a hlavne na očiach OBLUDNOSŤ POLITICKEJ MOCI, ktorá nám takto znova a znova ukazuje že volič je len hovno a zmenou vlády sa nikdy nič k lepšiemu neobrátilo… Práve naopak… Po revolúcii sme vďaka takzvaným demokratickým pravicovým vládam stratili všetok majetok a teraz vďaka pokračovateľom v podobe Matovičovej vlády sme stratili už aj slobodu pohybu, prejavu a vlastne slobodu celkovo.

zdroj: https://www.prinasamenadej.sk/post/show/128

   Send article as PDF   

Check Also

Poradcom ministerky zdravotníctva je jej partner a má ísť o človeka Penty

JE NAČASE HOVORIŤ PRAVDU PANI DOLINKOVÁ Priatelia, ministerstvo zdravotníctva SR nám už vyše mesiaca zamlčiava …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *