Veľa ľudí krúti hlavou nad členstvom Petra Marčeka v strane Republika. Ten stál aj pri vzniku strany Sme rodina. Uhríkovci majú stranu Sme rodina v obľube, prijali za člena ďalšieho bývalého kandidáta za Sme rodina – Petra Jandu.
Jeho minulosť je neznáma a históriu na facebooku má len od vstupu do Republiky. Všetko ostatne je buď vymazané alebo skryté pred verejnosťou a tak tento človek je úplne neznámy verejnosti, zahalený tajomstvom.
https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/posts/1408771892809252
Toto je najstarší príspevok na Facebooku Petra Jandu, ostatné zmizli, alebo sú skryté pred verejnosťou.
ty kokos čo minko uhrik dostal od soroša bezuročnu požičku alebo hypoteku alebo ich dnk sa zhoduju? Pripomina to apokalipsu všetko skryte bude zjavne hadi ukazuju sviju tvar . Bud je to schyzofrenia alebo idiotzmus kto by sa spajal stouto mafianskou zgerbou . rozbili lsns na dve polovice ktore sa nedostanu do parlamentu a navyše tam prijimaju antislovenske neslovenske mafianske živly ukažkovo .rozobrali zlikvidovali lsns judašmi .tu je dokaz že všetky politicke strany služia globalistickej mafii ahraju len divadlo ked je treba tak sa dokažu sami zlikvidovat najlepšia opozicia je ta ktoru si sam vytvorim a riadim tusim to už lein rozpraval asam na seba pachl atentaty ktore sa nikdy nepodarili až ho musela pcnut vlastna blatniva žena