pondelok , 20 mája 2024

Peter Daszak bojujúci za teóriu prirodzeného vzniku vírusu, napojený na financovanie výskumu vo Wuhane

Od úvodu pandémie robil všetko preto, aby poprel teóriu umelého vytvorenia vírusu. Dôvodom je jeho podvratná aktivita a manipulovanie vedeckej komunity proti aktivitám komisie, ktorá prešetrovala únik vírusu z laboratória. Daszak je v tom až po uší, lebo na Wuhan a pokusy v ňom je napojený priamo. 55 ročný Daszak je jeden z expertov na svete, ktorí boli vybratí, aby rozhodovali o postupoch v prípade riešenia pandémie.

Prítomnosť Daszaka v inštitúciach vyšetrujúcich pôvod vírusu sa ukázala ako kontroverzná, nakoľko má napojenie na Wuhanské laboratórium a jej hlavnú výskumničku – Dr. Shi Zhengli.

Daszak zabezpečil 27 vedcov a podpísanie listu, ktorý sa uverejnil v medicínskych časopisoch. V ňom Daszak a jemu blízki vedci sa ohradili voči laboratórnemu úniku vírusu a označili ho za hoax a konšpiráciu. 

Pribúda vedcov a odborníkov, ktorí podporujú teóriu úniku z laboratória. Veď aká to je náhoda, že laboratórium, kde sa skúmajú SARS vírusy a netopiere sú len 1 v Číne a 2 v USA. A práve kúsok od toho jedného v Číne z trhov unikne vírus…

Organizácia, ktorej riaditeľom je Daszak naliala do laboratória a výskumu Dr. Zhengli množstvo peňazí. Prvý, kto prišiel s teóriou úniku vírusu z laboratória bol práve americký prezident Donnald Trump. Daszak je britský zoológ ukrajinského pôvodu.

Lindsay Graham republikanský senátor označil list vedcov z okolia Daszaka za krytie ich väzieb na Wuhanske laboratórium. List označil ako politicky motivovaný s cieľom potlačiť názor o úniku vírusu z laboratória.

Proti odhaleniu laboratórneho pôvodu vírusu stáli aj sily z pozadia Bidena. Ak by sa pred voľbami potvrdil laboratórny pôvod, vo voľbách by mal navrch práve Trump a voľby by nedopadli tak tesne.

Dailymail kontaktovala editora časopisu Lancet – Dr. Richarda Hortona s otázkou, prečo podporil a uverejnil list v tomto prestížnom časopise. Neodpovedal.

Richard Horton, Lancet

Niektorí lekári, ktorí podpísali list už menia názory. List odmietal iné názory a ostrakizoval ich. Čo je dnes typické a je to nástroj presadzovania kalých záujmov. Prebehlo ani nie 16 mesiacov od uverejnenia tohto pofiderného listu v časopise Lancet a teória úniku z laboratória je čoraz pravdepodobnejšia.

Keď šli za Daszakom novinári z dailymail.co.uk povedal im nech odídu z pred jeho domu a už sa nikdy nevracajú. Na redaktorov nahnevaní zavolal políciu.

Na otázky, prečo bol vo vyšetrovacej komisii o pôvode vírusu, keď tam nemal čo hľadať neodpovedal.

Tento klamár zarába ročne okolo 400 000 dolárov, žije v luxusnom dome a štvrti. Lancet týmto listom a jeho konaním stráca rešpekt, ktorý mal doteraz.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9710875/Peter-Daszak-removed-COVID-commission-following-bombshell-conflict-report.html

 

   Send article as PDF   

Check Also

Sabaka dostal ideologickú cenu Biela Vrana. Za čo? za šírenie hoaxov?

BIELA VRANA ZA NECHUTNÚ PROPAGÁCIU OČKOVANIA PROTI COVID-19 A ŠÍRENIU HOAXOV O TEJTO CHOROBE ŽUMPA …

One comment

  1. korporatny fašiszmus genocida

    Farma firmy patriace deep state a svetovyn financnym rodinam vlastnia aj doktorov ich loajalitu si davno kupili lekari su na vyplatnych listinach tychto korporatny mafii je to aj na slovensku platia i školenia konferencie zadariko chodia na tahity len aby predpisovali to ich svinstvo dalej su lekari nuteny rockefelerom liečit le podla jeho protokolov neustale bodovanie a lekarske komory ktre možu lekarobi odobrat licenciu ked nebude liečit ako mafia nakaže cely tento system je prehnity ahlavne ide na dlžobu ktoru bude musiet zapatit otrok teda pacient .smrt korporatnemu fašiszmu smrt fašistickym pfarma mafianm

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *