štvrtok , 13 júna 2024

Pellegriniho mrzí, že sa časť opozície vrhla na antivaxerskú vlnu

Lídra mimoparlamentného Hlasu a nezaradeného poslanca Národnej rady (NR) SR Petra Pellegriniho mrzí, že sa časť opozície “vrhla na antivaxerskú vlnu”. Vládnej koalícii vyčíta, že chaos a zlá komunikácia pri ich opatreniach znížili dôveryhodnosť samotného kabinetu i nariadení. Tvrdí, že jeho strana od začiatku pandémie vyzývala na dodržiavanie opatrení a na očkovanie.

„Hlas v oblasti očkovania neuhol ani raz z rétoriky, odporúčali sme ho úplne od začiatku s tým, že sme nikdy neopustili ani náš postoj, že musí byť dobrovoľné,“ povedal s tým, že vyzýval na očkovanie seniorov a naďalej nabáda k dodržiavaniu opatrení. Každý si podľa neho môže o opatreniach myslieť svoje, no ak raz platia, treba to rešpektovať.

Na otázku, či by nebolo lepšie spojiť sa s ostatnou opozíciou a vyzývať k zodpovednosti reagoval, že si nie je istý, či by sa vedeli so Smerom-SD dohodnúť. Vzhľadom na pandemickú situáciu by Hlas-SD neorganizoval protesty. „Určite si nemyslím, že počas druhej alebo tretej vlny organizovať podujatia, kde sa nenosia rúška, kde sú tisíce ľudí na jednom mieste a kde sa dokonca spochybňuje všetko, čo sa týka ochorenia COVID-19 a opatrení, že je to správne.“ Deklaroval, že Hlas-SD chce ísť inou cestou.

 

zdroj: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/611951-pellegriniho-mrzi-ze-sa-cast-opozicie-vrhla-na-antivaxersku-vlnu/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box-najcitanejsie&utm_campaign=shp_rightbox

A prečo nie? Veď Pellegrini bol na svetovom ekonomickom fóre pod vedením Klausa Schwaba v Davose.
https://www.google.com/search?q=peter+pellegrini+davos&oq=peter+pellegrini+davos&aqs=chrome..69i57j0i333l2.15759j1j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

   Send article as PDF   

Check Also

Hlavnespravy robia reklamu maďarskej globalistke z Hlasu – Lorette Pinke

Loretta Pinke je ambasádorkou EDYN Slovakia, čo je európska demokratická sieť mládeže presadzujúca globalizmus a …

4 komentáre

 1. Prečo Pelle, ešte nie je zaočkovaný? Keď ju tak vrele odporúča druhým!🤔 Zrejme z cudzieho krv netečie, alebo áno..?!

 2. Tak Pelleho mrzí, že časť opozície sú “antivaxeri”? A prečo ho nemrzí, že na Slovensku chýba akákoľvek poctivá otvorená debata o korone a o očkovaní? Prečo ho nemrzia úmrtia a poškodenia zdravia od “vakcín”?

  Mňa mrzí, že sa toto čudo dokázalo tak dlho klamať Fica.

 3. Fizzo aj Prdelino su krmenni z jedneho zdroja. Ziadne rozdiel. Fizzo velmi dobre vie, co sa tu deje, vie preco nenapadol volby.
  Je velka chyba verit politikom. Preto je Slovensko stabilne v r!ti, lebo mnohi si tu myslia ze politika je panske huncutstvo.
  Vazeni, feudalizmus skoncil uz teda doost davno. Kto nechce zodpovednost, nechce ani slobodu.

  Prdelino je pripaveny kader podla jeho ucasti na WEF 2019 a on sa postaral o to, aby sa spocitali ludia domy byty podla rodneho cisla. Cize pripravil aj Americanom (pocas Fizza) podu aby vedeli, co kde kto ma.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *